Videos

Gymysh

Sort by: RelevancePublished | Views
Gymysh Dashuri e Vertet (Dayan - Gönlüm Ugur Aslan Gümüs)
Added: 5 years
Seriali Gumus Dashuri e Vertet.
Songul Oden ne Kenga Magjike 2011 - Nata finale, TV KLAN
Added: 3 years
SONGUL ODEN E FTUAR SPECIALE NE FESTIVALIN "KENGA MAGJIKE 2011"
Gymysh,Dashuri e Vertete!.wmv
Added: 4 years
Gymyshi dhe Mehmeti.
Gümüş-9.Bölüm Özeti
Added: 2 years
Gümüş Dizisi 9.Bölüm özeti.
Seriali Gymysh - Dashuri e Vertet Epizodi i Fundit 100 (tekst)
Added: 5 years
Seriali Gymysh - Dashuri e Vertet Epizodi i Fundit 100 (tekst)
Gümüş 1 Bölüm özet
Added: 2 years
GÜMÜŞ Dizisi, 1.Bölüm Özeti.
Seriali Dashuri e Vertet Muzika
Added: 5 years
gymysh.
GYMYSH NESER 13 TETOR
Added: 3 years
Vajza e Orhanit dhe e Rukijes është e sëmurë dhe duhet të bëhet operacion që të shërohet. Mehmeti i ofron punë Nihanit në firmën Shadollu, Gymyshi...
GYMYSH SPOTI NESER NE TVKLAN 14 TETOR
Added: 3 years
Martesa e Gymyshit Darsma e Gymyshit Dashuri e Vertet
Added: 5 years
Www.Drobeshi.Tk Www.Drobeshi.Tk Www.Drobeshi.Tk Www.Drobeshi.Tk Behar Jahiu.
gymysh.wmv
Added: 4 years
GYMYSH SOT SPOTI 2 NENTOR
Added: 3 years
Mehmetit i vjen ndërmend një ide e jashtëzakonshme dhe mendon të bëjë dhe një tentativë të fundit me Gymyshin. Gymyshi habitet nga surpriza e...
Gymysh&Mehmet
Added: 5 years
Disa Pjes te serialit Gymysh-Dashuri e vertete.
Dayan Gönlüm(Gümüş)
Added: 6 years
"heart pain"\"Dayan Gönlüm" ..an awesome turkish song^^ from the series "Gümüş",(Noor) :) here its ltyrics :)
GYMYSH SOT SPOTI 8 NENTOR
Added: 3 years
GYMYSH SOT SPOTI 28 DHJETOR
Added: 3 years
Mehmet Fikriu thyen akullin duke mbledhur këshillin drejtues për të paraqitur testamentin e tij. A eshte e perfshire Dilruba ne kete testament?...
gümüs 81.bölüm 1.parca-1.kısım
Added: 8 years
( Sadece gümüs-mehmet sahneleri)
GYMYSH TE HENEN 17 TETOR NE TV KLAN
Added: 3 years
Më në fund shpërthen acarimi mes Didemit dhe Sherefesë. Sherefeja debaton me Didemin dhe e përzë atë nga shtëpia ngaqë Didemi shëtit me shoqërinë e...
GYMYSH SOT 25 NENTOR
Added: 3 years
Mehmeti dhe Gymyshi po shijojnë pushimet e tyre në Srilanka. Ndërkohë, në Stamboll vazhdon zemërimi i Mehmet Fikriut dhe Sherefesë ndaj Mehmetit...
GYMYSH SOT SPOTI 7 NENTOR
Added: 3 years
GYMYSH SOT 18 NENTOR
Added: 3 years
GYMYSH NESER SPOTI 19 TETOR
Added: 3 years
Gymyshi e ka lënë pas dore Mehmetin duke u marrë më shumë me bebin. Tashmë nuk kalojnë më kohë bashkë si burrë e grua. Gymyshi e dërgon vetëm ...
GYMYSH SOT SPOTI 24 NENTOR
Added: 3 years
Sherefeja mëson se Mehmet Fikriu ka tërhequr nga banka 10 mijë dollarë. Sherefeja parashikon se paratë, kanë shkuar në adresë të vajzës së...
GYMYSH SPOTI CDO DITE
Added: 3 years
Seriali me i famshem turk dhe me i ndjekur serish ne KLAN gjate kesaj vere. Me Songul Oden dhe Kivanc Tatlitug:) Cdo Dite ne KLAN, nga ora 8:30...
GYMYSH SOT SPOTI 25 TETOR
Added: 3 years
Ilkeri i propozon Nihanit për martesë dhe ajo pranon. Për faj të Nihanit marrëdhëniet e Gymyshit dhe Mehmetit prishen përsëri. Bahari duke dashur...
GYMYSH SOT SPOTI 20 DHJETOR
Added: 3 years
Nihani pas ndarjes me djalin e saj, papritur kalon në krizë nervore. Gymyshi eshte e detyruar qe te marre nje vendim ne lidhje me Mehmetin e vogel,...
gymysh sot - 2 dhjetor
Added: 3 years
GYMYSH SPOTI NESER 18 TETOR NE Televizioni KLAN
Added: 3 years
GYMYSH SOT SPOTI 11 NENTOR
Added: 3 years
Në zemrën e Mehmetit lind një shpresë që mund ta thyejë inatin e Gymyshit. Surpriza që i bën Berku Didemit e vendos Mehmetin përballë Gymyshit....
GYMYSH SOT 10 NENTOR
Added: 3 years
Midis Mehmetit dhe Gymyshit ka nisur nje lufte e ftohte. Mehmeti ben cdo gje qe ka ne dore per t'ja veshtiresuar punen Gymyshit dhe stafit te saj...
GYMYSH SOT SPOTI 1NENTOR
Added: 3 years
Mehmeti përpiqet të rifitojë dashurinë e Gymyshit... Ajo ndihet e fyer dhe asgjë nga ato që bën Mehmeti nuk mund ta ndryshojë këtë. Ajo tashmë...
GYMYSH SOT SPOTI 3 NENTOR
Added: 3 years
Shpërngulja e Sherefes pranë Gymyshit, i dha mundësi Dilrubës të ndryshojë të gjithë mobilimin e shtëpisë nga e para. Për këtë situatë reagon dhe...
GYMYSH SOT SPOTI 15 DHJETOR
Added: 3 years
Familja Shadollu po përpiqet të qëndrojë në këmbë pas gjithë lajmeve shokuese që ka marrë kohët e fundit. Nga njëra anë Gymyshi me dyshimin se...
GYMYSH NESER SPOTI 26 TETOR
Added: 3 years
GYMYSH NESER SPOTI 2I TETOR
Added: 3 years
Një luftë e pa shprehur ka filluar midis Sherefes dhe Dilrubës. Të dyja kërkojnë të vendosin hegjemoninë në shtëpi. Dilruba e ka shtënë Mehmet...
GYMYSH SOT SPOTI 29 DHJETOR
Added: 3 years
Dilruba nuk mund t'i fshehë më gënjeshtrat e thëna. Ardhja e Hikmetit në ditëlindjen e Mehmetit bëhet shkak që të vërtetat të dalin në shesh....
GYMYSH SOT 14 DHJETOR
Added: 3 years
A do të gjejë Dilrubaja ndonjë mënyrë për të detyruar Hikmetin që të mos flasë? Rukija duhet të shkojë tek psikologu, por zhduket papritur. Si do...
Gümüş-49.Bölüm Özeti
Added: 1 year
Gümüş dizisinin 49.bölümünün özeti.
GYMYSH SOT NE TVKLAN 12 TETOR
Added: 3 years
Një seri që hapet me dy ngjarje shumë të bukura: Bahari dhe Pënari lindin të dyja në të njëjtën kohë. Të gjithë janë të lumtur përveç Gymyshit që...
GYMYSH SOT SPOTI 24 TETOR
Added: 3 years
Mehmeti i thotë Gymyshit se është i shqetësuar vetëm për djalin dhe nuk i intereson Nihani, por Gymyshi i thotë se dyshon për dashurinë e tij....
GYMYSH SOT SPOTI 13 JANAR
Added: 3 years
Gymyshit që dha veshkën e saj për të shpëtuar jetën e Mehmetit, i plotësohet dëshira. Ajo del nga spitali bashkë me Mehmetin, por organizmi i saj...
GYMYSH SOT SPOTI 6 JANAR
Added: 3 years
Gjendja e Mehmetit është e rëndë. Mjekët nuk i japin shpresë. Mehmeti e ka një veshkë të copëtuar ndërsa tjetrën të dëmtuar shumë. Jeta e Mehmetit...
GYMYSH SOT SPOTI 26 DHJETOR
Added: 3 years
Bahari nis të hetojë mbi llogaritë bankare të Mehmet Fikriut dhe Dilrubës e nxitur nga Sherefeja, edhe pse ka shumë frikë se mos zbulohet. Berku...
Aci Hayat Gymysh and Kaybolan Yillar 2013
Added: 2 years
new upload :)
GYMYSH SOT SPOTI 19 DHJETOR
Added: 3 years
Mehmeti e ndjek fshehtasi Gymyshin dhe ve re se ajo takohet me Nihanin. I tërbuar nga kjo gjë Mehmeti lajmëron policinë e cila e arreston Nihanin.
GYMYSH SOT SPOTI 16 DHJETOR
Added: 3 years
Si do të dalin analizat e Gymyshit? Të gjithë po luten për të. Didemi po përpiqet të ribashkohet me Berkun, por ai është indiferent. Një deklaratë...
GYMYSH NESER 20 TETOR
Added: 3 years
Mehmeti e sheh Nihanin që ka nisur shoqërohet me një të panjohur dhe shkon menjëherë ta pyesë. Nihani ia mban të fshehtë identitetin e personit, me...
GYMYSH SOT SPOTI 23 DHJETOR
Added: 3 years
Mirësia e shpirtit të Gymyshit bëhet shkak që Nihani të pendohet dhe ta sjellë djalin! Mehmeti dhe Sherefeja tronditen kur shohin Gymyshin që mban...
GYMYSH SOT SPOTI 11 JANAR
Added: 3 years
Mehmeti është akoma në koma.E gjithë familja është e shqetësuar, por Gymyshi, nuk heq asnjëherë dorë nga shpresat se Mehmeti do të rikthehet në jetë.
GYMYSH SOT SPOTI 22 DHJETOR
Added: 3 years
Dilruba dhe Biluri duke përfituar nga mungesa e Mehmet Fikriut shpenzojnë sërish shumë para për arredimin e shtëpisë. Sherefeja gjithmonë është...

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website