Videos


Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "www.enikoci.info
https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages
instagram.com/enikociiii
twitter:https://twitter.com/eni_koci


Kjo kenge eshte lançuar per here te pare, ne Dhjetor 2010


Views: 3669219
Added:
Runtime: 4:14
Comments: 413

Tags for this video:Find more videos in the: "24"
Uploaded by:
See more videos uploaded by


Comments:

Author Gerald Ibra ( ago)
nertila ersi .....

Author Edi Pashollari ( ago)
201777 noizy mbret

Author Donjeta Lika ( ago)
zoizy eshtë gjithqka për mua OTR

Author Jani Kacaj ( ago)
Super kenge

Author Anna annA ( ago)
2017 super keng

Author Geri Brozi ( ago)
2017. noizy xhithmon mbret.

Author Klodi OTR ( ago)
Jeni me te miret

Author Xhami Xeka ( ago)
07.04.2017 👌🏻✌🏻👏🏻

Author Ana Hoxha ( ago)
2017-04-06😍😍😍

Author Aleks Prengzi ( ago)
3/4/17 gjithmon on top of the rest👑👑

Author nikoleta koro ( ago)
14/10/2016 te toua zemra

Author Esmin Kadriu ( ago)
Super noizy me I mire ne shqiperi kosove maqedoni

Author marinela skenderi ( ago)
shume kenge e bukur me pelqen shume kete kenge ia kushtoj dashurise sime qe e dua shume te dua jeta ime edhe pse jemi larg njeri-tjetrit zemrat tona jane shume afer dy zemra ne 1

Author fatjon maloku ( ago)
hdh

Author ersjana Lika ( ago)
I love noyzo and eni💕💋💝

Author Besian Mehmeti ( ago)
21-03-2017 hala dëgjohet

Author Lavdrim Sadiku ( ago)
😍😍

Author Kaltrin Haj ( ago)
Eminem - Depressed

Author Artan Hoxha ( ago)
2017

Author Marsel Ahmati ( ago)
1+ kush e digjon nai 2017

Author Zani Shkurti ( ago)
2017 and forever

Author Adnan Berisha ( ago)
2017 <3

Author Halili Mani ( ago)
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author sofia spaho ( ago)
Noizy kingu! 🌟👑💋Otr 4life 4ever!!!!! 😘

Author Ardita Hyseni ( ago)
2017 💙

Author Albanian Girl ( ago)
2017 ❤❤❤🇦🇱🇦🇱

Author Fitim Troshupa ( ago)
I like this Song

Author Angela Zefi ( ago)
2017 kush e degjon prap

Author Matilda Jangu ( ago)
akoma e preferuar ... 😊

Author Igli Dhamo ( ago)
2017 ;)

Author Drritan Basha ( ago)
edhe ne 2017 edigjojme kete keng

Author Ermal Spahija ( ago)
2017 <3

Author Maloku Loku ( ago)
😎😎😎

Author Arbnor Kastrati ( ago)
06.01.2017... 23:23 ❤

Author paolina haxhillari sanco ( ago)
shume bukur

Author Furkan Otr ( ago)
Noizy otr me ❤ 👌

Author paolina haxhillari sanco ( ago)
💖💖💖💖💖💖💖💖

Author Dorjan Leka ( ago)
Like kush e Degjon akoma kte Perl <3

Author Eno Sali ( ago)
2017 super

Author emejli qezi emejli qezi ( ago)
Kjo keng esht super

Author Xhami Xeka ( ago)
💎💎

Author armando deda ( ago)
Ropt n pil varrigarsa vau ci rept

Author kristina likaj ( ago)
kjo eshte kenga me e bukur e eni kocit dhe noizitt

Author Besnike Dashi ( ago)
25.01.2017 ❤❤❤❤❤

Author Adriano Mailinda ( ago)
Just a two of us,
now lets forget the rest,
just a two of us,
just a two of us.

Je gjithçka që kam dashë,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon, ti më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton, më mjafton.

Lexoj letrën që m'ke lënë,
ditën perfect ma bënë,
krejt streset mbi ngarkimet,
të tepërta m'i lehtëson.

Unë mendoj nonstop për ty,
ndoshta 24/7,
unë mendoj për ne të dy,
kujtimet na mbajnë t'gjallë.

Mezi pres më ardhë në shtëpi,
e di që malli shumë t'ka marrë,
mezi pres më t'marrë n'gji,
kam shumë sende për më t'thënë.

Me ty koha kalon shpejtë,
nganjehere as vetë s'e shohë,
mëngjesi shpesh na zë tu fol,
për të ardhmën tonë.

Ajo m'pyetë se si do jetë,
unë I them sikur në përalla,
I Am The King,
dhe ti do jesh borëbardha.

Unë do jem aty për ty,
në momentet me t'vështira,
unë do bëjë gjithçka për ty,
ti për mu' je më e mira.

Nëse koha ka një prishje,
dhe qielli vrënjtet me re,
jam i pari më i dal para,
se vetëm ty kurrë nuk t'lë.

T'japë mbështetje, dashninë,
mbi të gjitha respektin,
t'thirri My Wife,
midis krejt Milet-it.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon, më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton, më mjafton.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton.

I kujtoj shpesh ditët,
që lamë pas,
sikur t'ishin thjeshtë,
Perfect Life.

Jam me ty,
të dy,
ndaj dhe koha për ne,
jo s'ndal.

Se të kujtoj të mendoj,
zemër më mungon,
të dua pranë,
edhe një sekondë.

Ku je tani,
a më mendon,
dua të di,
letrën time a po e lexon.

Një minutë pa ty,
një minutë pa frymë mbes,
t'lutëm mos vono më shumë,
se pa frymë vdes.

Kthehu, kthehu,
kam frikë vetminë,
të dua pranë,
shpirti im.

Një minutë pa ty,
një minutë pa frymë mbes,
të lutëm mos vono më shumë,
se pa frymë vdes.

Kthehu, kthehu,
kam frikë vetminë,
të dua pranë,
shpirti im.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon, më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton, më mjafton.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton.

Unë i bëjë krejt femrat tjera,
t'ndihën xheloze për ty,
I'm Such A Gentleman,
kisha bëhë ç'mos për ne dy.

Kishim shku në t'gjitha vëndet,
ku ti ke ëndërru më shku,
jam si plaku I vitit t'ri,
I Make Your Dreams Come True,
Make A Wish.

You make my dream come true,
dhe për këtë jam shumë mirënjohës,
so for life I keep it true,
për jetë Just Me And You.

Ain't no lie I miss you, too,
if ever you should fall,
I be there just for you,
I love you.

Ndjehem mirë kur me ty jam,
pranë vetës ti me mbanë,
dhe pse larg syve je,
afër zemrës të kam.

Afër zemrës të kam,
dhe pse larg syve je,
brenda meje të mbajë.

You're my everything,
you're my, you're my everything,
the only thing I dream of,
only you I need.

You're my everything,
you're my, you're my everything,
the only thing I dream of,
only you I need,
I need you.

Author Anisa Linda ( ago)
bravo eni koci shume e bukur je dhe ti noizy shum bukur bravo nice video love

Author Igli Allushi ( ago)
2017 :*

Author Xristina K. ( ago)
💜💜

Author Aela Rexhepallari ( ago)
te dua

Author Pavarsie Mazreku ( ago)
2017 hala nghey

Author Adela Trota ( ago)
brovo noizy. 💞❤💖💜👑👑👑

Author Gjendi Fetahu ( ago)
💞💞💞👍💘💘

Author L P ( ago)
ndihem mir kur me ty jam pran vets ti me mban 06.01.2017😻

Author Χριστίνα Κίκους ( ago)
Jurgen je gjithcka per mua😍 te dua shum shum 💓💖

Author EMINEMTV ( ago)
2017

Author Official Mml ( ago)
2017

Author Albi Training ( ago)
ta kishe bo tani kte keng noizy do kishte mbi 10 mln wiews

Author Rosita Kotollaku ( ago)
noizy je me i miri
l LOVE YOU

Author Hamdi.heset H ( ago)
I l❤ve noizy

Author Aliona Pufi ( ago)
je gjithcka qe kam dash

Author klodiana marra ( ago)
❤❤❤🎤🎤😘😘

Author Arjan Kokallaj ( ago)
I love noizy 💝

Author Adhurim Ameti ( ago)
🔐❤🔥

Author Rudina Mustafa ( ago)
👌👌👏👏👐

Author ardita dita ( ago)
♥♥♡

Author Klea Mut ( ago)
:-)

Author Klea Mut ( ago)
:-)

Author Klea Mut ( ago)
i-8

Author Anxhela Angie ( ago)
😍😍😍

Author Lironda Sopa ( ago)
😢😢

Author sabina moretti ( ago)
te dua noizy

Author sabina moretti ( ago)
sphirti hi

Author sabina moretti ( ago)
mom groum

Author sabina moretti ( ago)
te dua

Author sabina moretti ( ago)
i loviu albania

Author Azbie Ahmetaj ( ago)
😍😍

Author BryceMusic6 ( ago)
madly in love with this song <3 <3

Author Ermis Yzeiri ( ago)
4-11-2012 :-* <3 :-*

Author Thug Gäl ( ago)
😪

Author agron gashi ( ago)
https://www.youtube.com/watch?v=Ty4DNwn40d4 spo e kuptoj cili osht originalli

Author Armela Gjongecaj ( ago)
09.11.2016 O.T.R FOR LIFE👌👌👌✋ENI JE E MREKULLUESHME

Author Samanta Arapi ( ago)
Shum e bukur kenga

Author Djellza Agushi ( ago)
kenga ma e mir qe me ka pelqy

Author Marie Pepa ( ago)
😍

Author Ornela Hajredini ( ago)
super kenge

Author kristina likaj ( ago)
Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton.

I kujtoj shpesh ditët,
që lamë pas,
sikur t'ishin thjeshtë,
Perfect Life.

Jam me ty,
të dy,
ndaj dhe koha për ne,
jo s'ndal.

Se të kujtoj të mendoj,
zemër më mungon,
të dua pranë,
edhe një sekondë.

Ku je tani,
a më mendon,
dua të di,
letrën time a po e lexon.

Një minutë pa ty,
një minutë pa frymë mbes,
t'lutëm mos vono më shumë,
se pa frymë vdes.

Kthehu, kthehu,
kam frikë vetminë,
të dua pranë,
shpirti im.
Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon, më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton, më mjafton.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton.

Unë i bëjë krejt femrat tjera,
t'ndihën xheloze për ty,
I'm Such A Gentleman,
kisha bëhë ç'mos për ne dy.

Kishim shku në t'gjitha vëndet,
ku ti ke ëndërru më shku,
jam si plaku I vitit t'ri,
I Make Your Dreams Come True,
Make A Wish.

You make my dream come true,
dhe për këtë jam shumë mirënjohës,
so for life I keep it true,
për jetë Just Me And You.

Ain't no lie I miss you, too,
if ever you should fall,
I be there just for you,
I love you.

Ndjehem mirë kur me ty jam,
pranë vetës ti me mbanë,
dhe pse larg syve je,
afër zemrës të kam.

Afër zemrës të kam,
dhe pse larg syve je,
brenda meje të mbajë.

You're my everything,
you're my, you're my everything,
the only thing I dream of,
only you I need.

You're my everything,
you're my, you're my everything,
the only thing I dream of,
only you I need,
I need you.

Author Suha LOVE ( ago)
🌸🌸

Author Suha LOVE ( ago)
🌸🌸

Author Sandri Leka ( ago)
kenga me bukur qe kam degjuar ...

Author Fahrie Bllaca ( ago)
18.10.2016 O.T.R deri nvdekje

Author sara sara ( ago)
I kujtoj shpesh ditet qe lam pas......💖💖💖💖💖💖 jeni me te miret,

Author Riad Jashari ( ago)
10/14/2016

Author Valentina Beqa ( ago)
Love verimac NOIZY @-}-- 3

Author Ajdini Besa ( ago)
nojzy ma I miri. pi kejtve reperave dhe. kengtarve

Author Eridjon Manaj ( ago)
super keng

Author Max Schmidt ( ago)
4 u shoney girl

Author Ardit Tim rot Ajruli ( ago)
Noizy .kink

Author Lejla Lala ( ago)
gjithçka

Just a two of us,
now lets forget the rest,
just a two of us,
just a two of us.

Je gjithçka që kam dashë,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon, ti më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton, më mjafton.

Lexoj letrën që m'ke lënë,
ditën perfect ma bënë,
krejt streset mbi ngarkimet,
të tepërta m'i lehtëson.

Unë mendoj nonstop për ty,
ndoshta 24/7,
unë mendoj për ne të dy,
kujtimet na mbajnë t'gjallë.

Mezi pres më ardhë në shtëpi,
e di që malli shumë t'ka marrë,
mezi pres më t'marrë n'gji,
kam shumë sende për më t'thënë.

Me ty koha kalon shpejtë,
nganjehere as vetë s'e shohë,
mëngjesi shpesh na zë tu fol,
për të ardhmën tonë.

Ajo m'pyetë se si do jetë,
unë I them sikur në përalla,
I Am The King,
dhe ti do jesh borëbardha.

Unë do jem aty për ty,
në momentet me t'vështira,
unë do bëjë gjithçka për ty,
ti për mu' je më e mira.

Nëse koha ka një prishje,
dhe qielli vrënjtet me re,
jam i pari më i dal para,
se vetëm ty kurrë nuk t'lë.

T'japë mbështetje, dashninë,
mbi të gjitha respektin,
t'thirri My Wife,
midis krejt Milet-it.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon, më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton, më mjafton.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton.

I kujtoj shpesh ditët,
që lamë pas,
sikur t'ishin thjeshtë,
Perfect Life.

Jam me ty,
të dy,
ndaj dhe koha për ne,
jo s'ndal.

Se të kujtoj të mendoj,
zemër më mungon,
të dua pranë,
edhe një sekondë.

Ku je tani,
a më mendon,
dua të di,
letrën time a po e lexon.

Një minutë pa ty,
një minutë pa frymë mbes,
t'lutëm mos vono më shumë,
se pa frymë vdes.

Kthehu, kthehu,
kam frikë vetminë,
të dua pranë,
shpirti im.

Një minutë pa ty,
një minutë pa frymë mbes,
të lutëm mos vono më shumë,
se pa frymë vdes.

Kthehu, kthehu,
kam frikë vetminë,
të dua pranë,
shpirti im.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon, më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton, më mjafton.

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon.

Kur të shoh ty çdo natë,
më bënë të ndjehëm me fat,
prezenca jote rreth meje,
më mjafton.

Unë i bëjë krejt femrat tjera,
t'ndihën xheloze për ty,
I'm Such A Gentleman,
kisha bëhë ç'mos për ne dy.

Kishim shku në t'gjitha vëndet,
ku ti ke ëndërru më shku,
jam si plaku I vitit t'ri,
I Make Your Dreams Come True,
Make A Wish.

You make my dream come true,
dhe për këtë jam shumë mirënjohës,
so for life I keep it true,
për jetë Just Me And You.

Ain't no lie I miss you, too,
if ever you should fall,
I be there just for you,
I love you.

Ndjehem mirë kur me ty jam,
pranë vetës ti me mbanë,
dhe pse larg syve je,
afër zemrës të kam.

Afër zemrës të kam,
dhe pse larg syve je,
brenda meje të mbajë.

You're my everything,
you're my, you're my everything,
the only thing I dream of,
only you I need.

You're my everything,
you're my, you're my everything,
the only thing I dream of,
only you I need,
I need you.

Author OTR OTR ( ago)
💗💗👍👍💗💗

Author Florian Gerguri ( ago)
un do jem aty per ty ne momentet met veshtira
un do bej gjithqka per ty
ti per mu je me e mira 😍

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Videos

Analyse website