Eni Koci - Your Love (Official Video)

Comments: 575

 • Klodi OTR
  Klodi OTR 5 hours ago

  Love it♡♥♥♡!

 • Mira Love
  Mira Love 21 hour ago

  E vecante, e bukur, kenge e bukur.

 • genci genci
  genci genci 1 day ago

  Super kenge 👌 ❤

 • Sky Life
  Sky Life 1 day ago

  Shume nice .

 • Bashkim Latifi
  Bashkim Latifi 2 days ago

  super këngë

 • Artiol Ziu
  Artiol Ziu 4 days ago

  Mi piace il like me pelqen

 • Redi Redi
  Redi Redi 6 days ago

  👑😍👌❤👏

 • genci genci
  genci genci 6 days ago

  Kush ta ka inatin,le te pelcasin :) Je yll i shqiptaris

 • Herget Kreka
  Herget Kreka 8 days ago

  you're the best, girl!

 • Deni Deni
  Deni Deni 9 days ago

  The best👏❤️

 • Linen Bacol
  Linen Bacol 9 days ago

  i love this son...best wishes from Italy

 • Niku Niku
  Niku Niku 11 days ago

  reply reply pa fund. Suksese Eni..

 • Lisalisa 1801
  Lisalisa 1801 12 days ago

  nuk po them qe ka kopjuar Ariana Grande por videoklipi esht i ngjashem

 • YangYello
  YangYello 13 days ago

  Nice Video ;)

 • Izja Hymetllari
  Izja Hymetllari 13 days ago

  sukses

 • Fadi Doula
  Fadi Doula 13 days ago

  Dope and catchy...Love it♡♥♥♡!

 • Blerta Inlove
  Blerta Inlove 14 days ago

  pse kjo me kujton how deep is your love... e vjedhur mesa duket

  • Esra Gjonomadhi
   Esra Gjonomadhi 14 days ago

   Me sme duket ashtu sic mendon ti. Cudi,pastaj muzika ose vija melodike ska lidhje fare . Per mua eshte shume kenge e bukur.


 • Eno Leska
  Eno Leska 17 days ago

  Kenge shume e bukur

 • Enrico Longes
  Enrico Longes 18 days ago

  I Love this song 👌

 • Dasom Chrysanthemum
  Dasom Chrysanthemum 18 days ago

  Albania has great music. Greetings from USA.

 • Ardonis Sylejmani
  Ardonis Sylejmani 20 days ago

  i don't want your love in my mind 2x
  i'm switching up
  feels i am on fire...
  bravo eni
  me te vertet je nje kengetare shume e bukur dhe e talentuar
  edhe pse dhe ne anglisht kendon bukur me shume te shkon te kendosh shqip sidomos ne dialektin kosovar💜💜💝💝💞💞💗❤❤😇😇👌👌😘😘😍😍

 • alesja al
  alesja al 22 days ago

  je ylllllllll. ENI 😍😍😍😍

 • Erald Bosi
  Erald Bosi 22 days ago

  ♥ ♫ ♥ VERY FAVORİTE SONG ♥

 • Niku Niku
  Niku Niku 23 days ago

  Very beautiful👍👍👍👏👏👏👏👏🌟🌟

 • Aldo Bosi
  Aldo Bosi 25 days ago

  fiksuse kjo keng :D

 • Stresi Stresi
  Stresi Stresi 26 days ago

  Nice song 👌

 • Ludjana Cota
  Ludjana Cota 26 days ago

  Shum kong e fort bravo Eni😘 Amazing 👑

 • Santiljana Santi
  Santiljana Santi 26 days ago

  muzik shummmmmm e bukurr💟💗💘💘💗💟

 • Armenda Loloci
  Armenda Loloci 27 days ago

  The best video👑

 • Πετρος Σουλις

  She is cute

 • AlbiNita Anita
  AlbiNita Anita 27 days ago

  Meri tr okayy ky eshte mendimii yt
  Gjithsesi edhe un km nje mendim te till gjithsesi muzike e bukur :-)

 • Kostadina Kapel
  Kostadina Kapel 27 days ago

  super femer je eni po ashtu edhe motra

 • Mondi Boy
  Mondi Boy 27 days ago

  Stunning zemer

 • Mira Love
  Mira Love 27 days ago

  Love you 👏👏👏 je nje nder femrat me te bukura shqiptare je nje super star je vertet nje ikon e muzikes dhe bukuris love you 👏👏👏

 • Safet Lika
  Safet Lika 27 days ago

  This Video is amazing! 📸I 💃🌍

 • Safet Lika
  Safet Lika 27 days ago

  Everything to me💘

 • Enrico Longes
  Enrico Longes 28 days ago

  O eni na kalle more shpirt ❤️😜👌

 • Meri Tr
  Meri Tr 28 days ago

  Queen👑

 • hajgare123 hajgare123

  wow veq vazhdo eni vetem xhelozat nuk e pelqejn kete keng

 • AlbiNita Anita
  AlbiNita Anita 28 days ago

  This song
  o_O eshte e vjedhuuuur

  • Meri Tr
   Meri Tr 28 days ago

   Kurrr jooo. eshte kenge shume e bukur dhe muzika nga E.Doda


 • Herget Kreka
  Herget Kreka 28 days ago

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PROUD TO BE ALBANIAN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Herget Kreka
  Herget Kreka 28 days ago

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PROUD TO BE ALBANIAN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Aldo Bosi
  Aldo Bosi 28 days ago

  Shum e bukur kenga dhe Eni me e mira je❤.. Vazhdo perpara Eni se je me e miraaaaa

 • Alma Alma
  Alma Alma 28 days ago

  Wonderful 😍😍😍

 • Unik Unik
  Unik Unik 29 days ago

  The best video👌👏👏❤

 • Redi Redi
  Redi Redi 29 days ago

  Enny is sexy angel

 • Paola a
  Paola a 1 month ago

  omg her hair is goals

 • Florian GAMING
  Florian GAMING 1 month ago

  #subricbe my channel

 • Unik Unik
  Unik Unik 1 month ago

  Bravoo Eni👌👏👏

 • Meri Tr
  Meri Tr 1 month ago

  Mos u ndal se je me e mira. Kenga shume e bukur ,suksese Eni.

 • Meri Tr
  Meri Tr 1 month ago

  Love it 👌

 • Girish Kumar
  Girish Kumar 1 month ago

  aa

 • 73333 ALI ali
  73333 ALI ali 1 month ago

  Nice

 • Romuald Cementarski
  Romuald Cementarski 1 month ago

  Nice vid, keep doing that!

 • ahmed hr
  ahmed hr 1 month ago

  goooooooooood

 • Lookdiss
  Lookdiss 1 month ago

  nc

 • Riyad Rafi
  Riyad Rafi 1 month ago

  hi

 • Franceska Mmv
  Franceska Mmv 1 month ago

  Me pelqen shume .love you eni

 • Erald Bosi
  Erald Bosi 1 month ago

  The best👌

 • beni beni
  beni beni 1 month ago

  The best song and singer 👌❤👏🎶🙏🎧

 • Kushtrim Otr
  Kushtrim Otr 1 month ago

  Pervecse eshte shum e bukur,eshte dhe kengetare shum e mire. te uroj te arrish majat me te larta ne music sepse ti e mriton me shume nga te gjitha qe kane ecur,sepse i ke te gjith komponentet yll👑😍👌❤👏

 • Sara Bagger
  Sara Bagger 1 month ago

  shume e mire 👌👅 love from sweden

 • Aldo Keci
  Aldo Keci 1 month ago

  kopje e videoklipit te Ariana Grandes EVERYDAY

 • Mandi cerma
  Mandi cerma 1 month ago

  love this song 😍😍😍

 • Sidi 012
  Sidi 012 1 month ago

  Uau ,per mua je hata fare. Me pelqen shume,si kengetare,si bukuri dhe padiskutim si kenge shume shume e bukur ❤❤❤

 • Genta Kulla
  Genta Kulla 1 month ago

  deni deni ajo eshte me e keqe se ariana grande dhe eshte munduar ta kopjojr

  • Sidi 012
   Sidi 012 1 month ago

   Ca thu mi goc,a je e semer ti apo cka?!


 • Deni Deni
  Deni Deni 1 month ago

  Reply nonstop ❤👌

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 days ago

   The best video👌👏👏❤


 • genci genci
  genci genci 1 month ago

  Me e bukura e krejteve ne kete super kenge 👌 ❤❤❤❤

 • Enrico Longes
  Enrico Longes 1 month ago

  I Love this song 👌 Beautiful singer 👌

 • Genta Kulla
  Genta Kulla 1 month ago

  tu u mundu me kopju ariana granden. Hahahhaah 😝

  • Deni Deni
   Deni Deni 1 month ago

   Eni eshte 10million here me e mire se ajo dhe ska lidhje fare kenga me ate te sajin.


 • Anila Deari
  Anila Deari 1 month ago

  ENI😍😘😙😍😘😙😍😙

 • Ganja Kola
  Ganja Kola 1 month ago

  The best 👌👌👌👌

 • Sheki Salihu
  Sheki Salihu 1 month ago

  Pi kejve ka pak paska kopju
  Jam ka e ndegjoj silent veq podu me pa😂😂

 • kejsi kani
  kejsi kani 1 month ago

  like kush menon qe eshte nje super kengetare

 • Mirela Naci
  Mirela Naci 1 month ago

  super 👌 e preferuara ime 😍 me e bukura e ketij viti

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 days ago

   The best video👌👏👏❤


 • Saimir karaj
  Saimir karaj 1 month ago

  Love from Ithaca...

 • High Sweet Girl
  High Sweet Girl 1 month ago

  it's very good song love you Eni Koci you are soo beatiful and you're my soul my everything, only, <3 heart,eyes,miss I love you soo much Enii love you Bæ <3

  • Redi Redi
   Redi Redi 6 days ago

   👑😍👌❤👏


  • Herget Kreka
   Herget Kreka 28 days ago

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PROUD TO BE ALBANIAN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


  • High Sweet Girl
   High Sweet Girl 1 month ago

   love you eni


 • Bruna Tafa
  Bruna Tafa 1 month ago

  haha ka kopju pak ariana grande but btw nice try

 • Let it snow
  Let it snow 1 month ago

  shqiptari si te qel gojen lyp shuplak mi dhan pse more gjykoni kengetaret tona pse nihere sjepni koment qe perkrah gjakun tond po vec hani m....jo pse spo knon anglisht jo je munu mu dok si filanja phii kurr shqiptart me ec perpara me qitmentalitet.....pershendetje Eni nga Kosova se si loqk je do zoti arrin ne mediat boterore xxx

 • Kelin Chakma
  Kelin Chakma 1 month ago

  Sweet and sexy

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 days ago

   The best video👌👏👏❤


 • taylor Anni
  taylor Anni 1 month ago

  pse m dukt si era mua kjo???❤ love her anyway❤

 • Fjona Sulko
  Fjona Sulko 1 month ago

  kopje e ariana grandes pa pike dyshimi .nk ka ndryshuar asgje prej videoklipit t ariana grane everyday👎👎

  • genci genci
   genci genci 1 month ago

   Po skena eshte skene dhe nuk ka lidhje me Ariana Grande se ka shume qe e kane bere lyric video. Per mua ka rendesi qe kenga eshte super dhe Eni edhe me super dhe shume sex.


  • Fjona Sulko
   Fjona Sulko 1 month ago

   Nina Serkovca nk e kisha per kengen por per videoklipin


  • Nina Serkovca
   Nina Serkovca 1 month ago

   Kenga ska lidhje me Ariana Grande.


 • Egzon Begolli
  Egzon Begolli 1 month ago

  Wtf is this shit

 • Linen Bacol
  Linen Bacol 1 month ago

  Beautiful song and Singer

 • Visar Bojaj
  Visar Bojaj 1 month ago

  Bukuroshe edhe kenga Top 😍

 • Алина Кордрой

  мда

 • INWESTOR Regulus
  INWESTOR Regulus 1 month ago

  All come here!!!🏆Приглашаю всех желающих в 💼ЛУЧШИЙ НАДЕЖНЫЙ ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ТОП ПРОЕКТ 2017 года! 💼🔥 🏆Вывод - ОТ 1 РУБЛЯ (ИНСТАНТ)⏳Срок инвестирования: бессрочный🌟🏆 Подробности :https://regulus-invest.com/?ref=Narick

 • Eglantina Laloti
  Eglantina Laloti 1 month ago

  je me e mira Eni te uroj suksese te metejshme super yll kenga dhe ti bashk te lumt kshu vazhdo

 • artur borondukov
  artur borondukov 1 month ago

  someone teach that piece of shit choreography

 • haa alll
  haa alll 1 month ago

  Mir knan maj tmarrsha tkeqen por un se tradhtoj greten Hahahah

 • sekite2
  sekite2 1 month ago

  wow they lyrics are so deep

 • Arbu97
  Arbu97 1 month ago

  hello from america, qfar gjuhe esht?

 • Константин Суханов

  Лучший юмористический канал https://www.youtube.com/channel/UCAJERVSLND4omyLjE69v6Xw

 • Orjada Omari
  Orjada Omari 1 month ago

  e bukur si keng por se prisja kete nga ju madje nga Eni Koci

 • Adrenalina 1
  Adrenalina 1 1 month ago

  I Love You Gerta 🤗😚👑💓

 • Innovation Gallery
  Innovation Gallery 1 month ago

  sub me i will sub yours and also my channel includes new tec vedios

 • Mrs Hulaj
  Mrs Hulaj 1 month ago

  Sa palidhje bre pse krejt po ja nisen anglisht tash njona ma zi se tjetra

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 days ago

   The best video👌👏👏❤


  • Erald Bosi
   Erald Bosi 1 month ago

   Kush ja ka inati ju piiiiiiiiip Nona 😉👑


  • Mrs Hulaj
   Mrs Hulaj 1 month ago

   Mos ha mut fort se fort po ta kona! Normal qe e ndegojm amo kto se sdin me knu let e lajn ket pun po mos bo fjal fort


  • Nardd Nardd
   Nardd Nardd 1 month ago

   Ma zi je ti,se anglisht kendon gjithe bota dhe ne te gjitha po i degjojme neper makina dhe ti na tregon gjuhen angleze tani @Mrs Hulaj. Shko mos na bej zhurm kot


  • Greis Hana
   Greis Hana 1 month ago

   O injorant/injorante te kendosh anglisht qenka pa lidhje?! Po vetem muzika nuk ka gjuhe,sepse ndjehet e shijohet, nuk lexohet!! Po trashesia ketu ka arritur kulmin. Eni the best 🌟🌟🌟


 • iamadrigaming
  iamadrigaming 1 month ago

  trupin e ki te fort po kangen shum t'keqe

  • Erald Bosi
   Erald Bosi 1 month ago

   Kush ja ka inati ju piiiiiiiiip Nona 😉👑


  • Greis Hana
   Greis Hana 1 month ago

   Ahahahaha.. The best song 👍👏🌟


 • sportpoint
  sportpoint 1 month ago

  I envy your skill

Analyse website