Videos


Skifter Etemi-Zhani Struga-Pse se qan nena RizaneKenduar ne Koncert ne Melbourne,Australi,2006

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 263,703
Added: 7 years
Runtime: 4:58
Comments: 78

Tags for this video:  Find more videos in the: "Music"
Uploaded by: prespari
See more videos uploaded by prespari


Related Videos:

Shqiperia e jugut - Valle
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 112994
Shqiptaret ne valle
Demua i Kapardisur
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 184935
Kenga e Demos-Vaske curri
SKIFTER ETEMI ~ SHUME TE LUTEM O USTA.....
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 127783
SKIFTER ETEMI ~ Shume te lutem O Usta, Merrja Shtruar nje Kaba...
Skifter Etemi - - Hidhe Vallen moj Strugane (Gajdja)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 378653
http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 Skifter Etemi - - Hidhe Vallen moj...
Skifter Etemi-Moj Vjerre Me Fal,Kenge Jugu,Popullore
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 221679
Skifter Etemi,Kenge Jugu,Kenge Popullore,Moj Vjerre Me Fal.
SKIFTER ETEMI KETHEUNI NE SHQIPERI.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 157371
SKIFTER ETEMI KETHEUNI NE SHQIPERI.wmv
Kenge per Laver Bariun-Vaske Curri
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1071864
Laver Bariu-Vaske Curri-Aleks Xhelili Kenge Permetare
Kaba- Zhani Struga
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 54033
Kaba nga Zhani Struga ne Melbourne,Australi
skifter etemi reth e qark beratit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 74912
Artur Memollari Kenge per riza ceroven( SHQIPJA MASTER Production)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 98605
DO TA GJENI NE KASET DHE CD VETEM NGA SHTEPIA DISKOGRAFIKE SHQIPJA MASTER.
Kënga e Çelo Mezanit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 161600
Mos me thoni kete fjale se Çelon e kam te gjalle NE FESTIVALIN FOLKLORIK TE GJIROKASTRES TE VITIT 1978 TE GJITHE U SHTANGEN NGA NJE GRUP I...
Skifter Etemi--Sme Len Nena Dale te Dera
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 130949
sme len nena dale te fiku
SKIFTER ETEMI - VITE NEN LOT
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 39170
SKIFTER ETEMI - VITE NEN LOT
VALLTARET SARAJ--VALLJA E GAJDES
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 86783
VALLE BURIMORE
Skifter Etemi "PO TI PRIT MOJ NANA IME"
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 51622
POGRADECI ELBASANI ALBANIAN Wedding PRESPA STRUGA FRENGOVA RRAJCE KORCA ERSEKA KOLONJA VLORA ALBANIA DEVOLLI SHKUP TETOVA GILAN SHKODER LADORISHTI...
SKIFTER ETEMI LIVE nga SHKELZEN DELIJA & NIKOLLA MALAJ
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 30065
VIDEO:STUDIO MULLA KLARINET:PIRO DINE ORGANO:ARMANDO DHIMITRI
Skifter Etemi - Nuk te le pa mar
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 44003
Kaba-Zhani Struga
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 87503
Kaba nga Zhani Struga ne Australi
Skifter Etemi.Nje cupe Rrajcare.
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 155097
''Nje cupe rrajcare'',eshte nje kenge e vjeter qe kendohet ne Rrajce e zonat perreth dhe tani se fundmi e degjojme nga Kecua.Ju urojme degjim te...
Zhani Struga 2011 Mere djalin Rushi i bardhe
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 53421
Zhani Struga dhe Fatos Tanasica Kenge popullore nga jugu
Avni Lushka - Molle E Kuqe
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 92832
Dandenong Thunder Soccer Club 2012, Melbourne Australia.
Pogonishte nga Destan Myftari...Rrajce!
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 59055
dasem ne Rrajce,kendon Skifter Etemi
Zhani Struga 2011 Kisha dy pellumba
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31175
Zhani Struga dhe Fatos Tanasica Kenge popullore nga jugu
Blerina Balili hapja e dasmes part 1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 99941
Klarinete Mero Karamani Violine Luan Huse Tastiere Zhulian Kuca Def Robert Zenuni Artista Blerina Balili Filmimi ZydiMagixStudio
SKIFTER ETEMI - BELKEPUTURA
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 289835
SKIFTER ETEMI - BELKEPUTURA

Comments:

Author Mema Pirea (1 year)
ky sikur paska dal me lypur mo mir qe nuk u thot vaj vaj me jipni ndoj lek

Author cimi alia (1 year)
kenge shum e bukur

Author fazliu100 (3 years)
I lumte goja Kecos shum kombinim i mire vetem perpara pershendetje nga
Ladorishti

Author NIK0LICE (5 years)
why are you hating on him????

Author BESALIU (2 years)
se her qe e degjoj ket kenge sytm me derdhin vetem lote me kujton ditet e
luftes me te veshtira rrofte UCK QE SOLLI LIRIN POPULLIT SHQIPTAR TE LUMT
GOJA SKIFTER ETEMI

Author viroi25 (5 years)
pse talleni me mallin e kurbetqarit,o shqiptare.kenga eshte 1 fare,por ca
komente te hapin barkun

Author nextDULE (7 years)
WHy did he leave aus in a disgrace.

Author MataziRap (6 years)
o struga pse ja fut kot ore kecua nuk eshte nga ladorishti por eshte nga
frengova

Author tashodeeuro3 (6 years)
je njesh o skifter

Author voskaoh (5 years)
lexoj shume komenye te kota per skifterin,kot folni keq o vellezer,DUA TJU
THEM ATYRE QE FOLIN KEQ PER KECON; LETE BOJNE ZAP MOTRAT E GRATE E TYRE
SEPSE AY SKA FAJ KUR VAJZAT DASHUROEN ,E SIKUR JUVE TE ISHIT NE VENDIN E
TIJ DOTI BONIT pasterma .mos folni kot keco shko per para .KRALI KENGES
TOSKE ESHTE SKIFTER ETEMI

Author tashodeeuro3 (6 years)
skifter aj dhe ne chicago

Author Haxhi Bekteshi (6 years)
pse se qan nena rizane vaj vaj vaj aman!!! ohoooooooo na kenaqe keco!!!!

Author Blitz (2 years)
bukure

Author Shashtinka (7 years)
Te lumte goja...tash ke fol sic duhet! Struga ka plot njerez me kulture dhe
me edukate qe te mburet...Kecoja nuk eshte ne Australi, jo shyqyr Zotit,:))
ishte per nje muaj me duket, sa e beri namin dhe iku...S'besoj se do vije
prap ndonjehere, se do ta presin me dru ne aeroport..:))

Author xhaxhua (5 years)
shum keng e bukur

Author Qamil Banusi (5 years)
australia thats where keco he sing this song

Author pop23lock (6 years)
te lumt keco keshtu vazhdo se je me i miri

Author MsZoina (3 years)
Opaaaaaaa sssssssss

Author Qamil Banusi (5 years)
keco is from frengova

Author berti68 (7 years)
Tung Presari!Nuk i gjen dot te realizuara ne studio keto kege,se do te
ndigjohej me miri zeri i kengetarit?!FANTASTIKE,thanks

Author Gazanfer Bekirovski (7 years)
Great artist, great music. left aus in disgrace. :-)

Author profiprofi1 (3 years)
ky qe kendon nese eshte artist une jam pilot i aeroplanit

Author gezim ferneta (1 year)
te kendofte zemraaa per heraaaa..

Author Vlonjat24 (6 years)
si ja japin lekt sikur ja kan borxh :P hahaha

Author tetovarja003 (2 years)
o zoti madh cfar zeri nuk ngopem duke degjuar ket kenge kaq te bukur dhe me
vlera shum te pasura kombetare hallall zotit qe ta ka falur ket ze i cili
sheron dhimbjen e nenave tona shqiptare ku shum luftetar dhan jeten per
liri e popullit shqiptar rroft UCK

Author Presparja Ajredini (4 years)
Kenga teper e bukur..emocionuese te prek ne zemer te lumte goja Skifter..

Author pllugu (4 years)
Të lumtë goja e të këndofshim në dasmën e djalit!

Author Kosovarja95 (2 years)
O Skifter! Do te therras ne dasmen time :) se bashku me Eli Faren!!!

Author albo4life15 (6 years)
Briana mire e ka ky, nuk ka lezet ne dore qe ja japin, dhe nuk kisha pare
donjhere keshtu , nese Brianca gabim e ke, po me duket qe mendova vetem per
te dhene para.ska gje, pa qillim te keq. mire cuz.

Author Bekim Nebiu (5 years)
Kam ndegju shum fjale te papelqyera per kete kengatare por nuk e di se sa
jan te verteta.

Author Klime Matoski (7 years)
nuk kuptojm sqipe, and i never will!

Author viroi25 (4 years)
@derdhemgjakperliri te paharruar

Author al27pg (7 years)
shum bukur

Author Vlonjat24 (6 years)
po e di un ore e di, se sjam nga afrika, lol.. po e kam llafin menyra sesi
ja japin... ne dore.. lol... hidhi o leket ne ajer te shof dynjaja :d
hahahaha

Author sherie626 (5 years)
WUHOO Skifter! he's an awesome singer

Author 19blero (3 years)
bravo jeni nje nga me te miret sot per sot

Author Kryezoti (7 years)
Lerini thashethemet per jeten private te tjetrit por vlersojeni si
kengetar, si artist! Une per vete them - i lumte ajo goje!

Author Memet Shemshedini (5 years)
This song always gives me shivvers lol it hits u in the hearT! good job fag
singing..

Author arjeta001 (2 years)
sa her e degjoj ket kenge syte e mi derdhin lote e vetem si nje burim
hallall skifter etemi hallall dhe majstros zhani struga 10*****

Author alb4ever007 (6 years)
hahaha...vertet shume e shemtuar keshtu me leket ne dore sikur po ikin ne
banke:))) ka lezet nga shqipria e mesme...nje pike beshtyme
edhe..pafff...mu ne balle leket..hahahahah

Author viroi25 (5 years)
respekte.super fare

Author lumo ju (5 years)
struge / frengove !!

Author Illyria Arberia Albania Shqiperia (5 years)
qepeni veren, mos e shani skifterin

Author Heather Lipert (7 years)
po keto jane kenge shqipe edhe un jam gege po toska ka qen me i zoti
gjithmon mos harroni per muzik edhe per shtet ju lumt o quna se me ju ecim
perpara rofte shqiperia e bashkuar

Author brisi2514 (5 years)
shum bukur skam fjal te themm..

Author Gazanfer Bekirovski (7 years)
the oxa boys in attendance. good one mertz ;)

Author keca719 (7 years)
Chimovski ke naucis ne deka sakas, tuku moras:)! Pershendetje nga
Prespani(Bollocerke)ne Shkup; te fala andej te gjitheve ne Australi;vetem
keshtu vazhdoni me kenge

Author Arian0101 (7 years)
ohh yea his my best friend.. fell bad for him. ahahahaha the son that is

Author chapkeni (2 years)
pse ore ti kandilin ja ke mbajtur qe thua ashtu ...po mos fol palidhje mos
i bjer me qaf njeriut

Author MrrMoose (7 years)
Would be possible to put the video of the next song...or any of his songs
of that night on here....I would be greatly appreciated...even though he's
a piece of crap still has a good voice...thanks alot Moose NY

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website