Videos


Miqesia E Gramshit-Byreku Me 40 PetePolifoni Me Iso Grmashiote

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 35,814
Added: 5 years
Runtime: 1:36
Comments: 7

Tags for this video:  Find more videos in the: "Music"
Uploaded by: PrespaFree1
See more videos uploaded by PrespaFree1


Related Videos:

Nertila Vreto-Vallja E Rrajces,Valle Me Ylber
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 61804
Valle Popullore,Vallja E Rrajces Nga Nertila Vreto,Valle Me Ylber
Sazet E Permetit-Ne Dritare Me Trokite
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 16962
Permetare,Popullore
Miqesia Gramsh - Pleqeri e shkrete
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 4961
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Jam e vogel prit dhe ca
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 291795
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Jam e vogel prit dhe ca , Albanian Folk Music , Folk & Bukuri Gramshiote , Gramsh Shqiperi...
Gramsh-miqesia gramsh cjan dy oda te medha
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 37846
Gramsh-miqesia gramsh-cjan dy oda te medha
Telha Zezo-Poshte Nga Burimet
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 17024
Telha Zezo
Vellezerit Janca -Tabani i Gramshit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 46022
Kenge popullore nga rrethi i Gramshit
Gramsh 2009 - " NAZJA" SIC E KENDOJNE GRAMSHIOTET
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 47303
Avni Lushka-Tuj Tuj Tuj Pulat E Detit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 43594
Avni Lushka Lyrics of the song/Teksti i Kenges tuj tuj tuj pulat e detit tuj tuj tuj.tuj tuj tuj. ato jan vajzat e mbretit, tuuj tuj tuj,tuj tuj...
Gramsh-miqesia gramsh-cka babai qe ri merzitur-keng me iso
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 89820
Gramsh-miqesia gramsh-cka babai qe ri merzitur-keng me iso
Kenge polifonike nga:Grupi i Velleheve ANDON POCI(Gjirokaster)
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 9070
Grupi polifonik i Velleheve ANDON POCI( Gjirokaster) ne aktivitet nderkombetar duke interpretuar ne gjuhen e tyre tradicionale(Te mos kihet...
Grupi i Gramshit Shkon syzeza, syte mbi mure
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 43667
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Sulovarka
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 66632
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Sulovarka , Albanian Folk Music , Folk & Bukuri Gramshiote , Gramsh Shqiperi...
Kenge dasmash.Rrajce.Prrenjas.Librazhd.Te keqen moj shege.
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 70571
Kenge popullore me motive rrajcare,kenduar nga kengetare amatore.
Vali Ft. Landi Gramsh - Live
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 45281
Music : Frensis Records Vali Ft. Landi Gramsh - Live
Gramsh- Vallja e Tanit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 46337
Xhevair&Feti Janca - Sulovarka kolazh shume i bukur (By DjErlini)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 103117
Dj Erlini per dasma dhe gezime te tjera familjare Facebook: http://www.facebook.com/DeeJayErlini?fref=ts 0694663789 0685016142 Xhevair&Feti Janca -...
Keng nga Gramshi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 138435
keng gramshjote
Sazet E Permetit-Ti Moj Dege E Molles
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 20256
Permetare,Popullore
do ta marr nusen gramshake
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 73956
keng popullore nga gramshi
Avni Lushka-Me Vjen Burri Nga Kurbeti
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 25943
Avni Lushka
Avni Lushka & Luli Qose Molle e kuqe
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 383199
Kenge dasmash.Rrajce.Skenderbej.Prrenjas.Librazhd.
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 44924
Kenge popullore me motive rrajcare qe kendohet neper dasma jo vetem ne Rrajce por edhe ne zonat perreth.
kenge konaku nga zona e gramshit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 40054
kenge qe kendojne burrat e zones se gramshit ne raste festash e gezimesh familiare
Avni Lushka & Petrit Muca-Te Kisha Nje Nene
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 30866
Avni Lushka,Petrit Muca,Kenge Jugu,Kenge Popullore

Comments:

Author Eduart Qosja (7 months)
aEEEEEEEEec atyyyyyyyyy

Author elton souka (1 year)
kenge qe i ka te gjitha brenda

Author sokol22222 (5 years)
shum keng e bukur 5******

Author gramshioti (4 years)
Oeeeeeeeeeeeeee. O te keqen e zerit.

Author Prespaarjaa (1 year)
sa kenge e mire....e lezetshem....

Author kengelabe (5 years)
Bukur shume,kenge e lezetshme.

Author albansktiger (4 years)
Me mur malli per byrek.

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website