Videos


kenga e Bec sinani-rexhe gashiKenga e Bec Sinanit kenduar nga rexh gashi (KOPILIQI)

Rating RatingRatingRatingRating
Views: 11,185
Added: 5 years
Runtime: 0:21
Comments: 3

Tags for this video:  Find more videos in the: "Music"
Uploaded by: TallavaMan
See more videos uploaded by TallavaMan


Related Videos:

Bec Sinani - R. Gashi e R. Draga
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 25199
rapsodi kreshnike Bec Sinani - R. Gashi e R. Draga
"Bec Sinanit"-Origjinal!! kenduar ne v.70ta ne Gjilan.
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 219437
AUGUSTIN UKAJ/ VESEL BUJUPI -Augustini me qifteli,Vesel Bujupi(Mozarti Shqyptar) me Violin,Nu Ukaj me sharki!!! Fenomenale,vers. ma i miri i ksaj...
kenga e bec sinani-1 kenduar nga rexh gashi.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 16151
Rifat Draga - Kenga e Mihanes (Sejd Zajqeci)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 112756
sa pa fat kisha qen sunaj saraqi.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 14599
REGJ GASHI FSHATI KOPILIQ
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31959
Kënga e Shaqir Igrishtës 1 - Hertica
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 17291
__
Regj Gashi dhe Rifat Draga Arif Sinani
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 8654
Bec Sinani 1-3
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 329958
Muzik me sharkia
kenga e bec sinani-2 kenduar nga rexh gashi.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 8346
Vesel Berisha,Rexh Gashi,Kënga e Avdyl Ukes-Vushtrri
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31733
Vesel Berisha,Rexh Gashi,Kënga e Avdyl Ukes-Vushtrri
Halit Gashi Arif Sinani 3
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 29309
rexh gashi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 19686
Rexh Gashi - Bec Sinani
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2103
Produksioni Muzikor " LITI " - Vushtrri Producent : Halit Zuqaku Tel: 044/197 - 712 Tel: 049/683 - 187
Rifat Draga - Kenga e Mihanes (Sejd Zajqeci) 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 30016
"ORIGJINAL Kanga e Zagrepit"-ne vitet 70!!
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 304110
AUGUSTIN UKAJ/ versioni ma i miri i ksaj kange ku Augustini Qeshet sikur Zef Preka!!!! per Hasan Kolludren!
Rizah Bllaca - Rrethimi i Bec Sinanit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 51219
Kendon Rizah Bllaca kengen Rrethimi i Bec Sinanit.
Tahir Drenica dhe Hashim Shala-Kënga e Isuf Agës_1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 171816
Tahir Drenica dhe Hashim Shala kendojne kengen e Isuf Ages
Rizah Bllaca - Cana Beg Kryeziu 1/4
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31121
Rizah Bllaca - Cana Beg Kryeziu 1/4 Homeri Shqipetar
TAHIR DRENICA DHE HASHIM SHALA KENGA SEJDE ZAJQEFCIT.avi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 26056
Rexhë Gashi e Ibish Mulaku - Ditën e Shtunë.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 5995
rapsodi kreshnike
Qorr Ilazi - Ibish Mulaku
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 21796
rapsodi kreshnike Qorr Ilazi - Ibish Mulaku
Bec Sinani 2-3
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 79686
Muzik me sharkia
Tom Nikolla - Kenga e Halil Gashit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 158372
Artist: Tom Nikolla Kenge: Kenga e Halil Gashit
Bib Kosova -- Sevdi Malsia -- Afrim Gashi *** Rexh Memeti

Views: 10577
Rexh Memeti

Comments:

Author Luaras Haxhiu (4 years)
TallavaMan a pom kallxon ku mundem me marr komplet kongen se e um pelqen
teper edhe ingjizimi koka prefekt flm

Author applerifa40 (3 years)
Qite krejt kangen po na pelqenshum ky verzion

Author bekimh7 (5 years)
A e ke krejt kangen?

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website