Videos


Dasma e Blertes..Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 29,222
Added: 5 years
Runtime: 9:47
Comments: 4

Tags for this video:  Find more videos in the: "People"
Uploaded by: endraspille
See more videos uploaded by endraspille


Related Videos:

Dasma e Blertes 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 54927
Durres 21 dhjetor 2008
2. BATLLAVA - DASMA E DJALIT TE ADEM JASHARIT (BAMBAM)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 416181
MUZIKA FOLKLORIKE ******NE PREKAZ****** ....MALISHEVA 2007....
Dasma e Blertes ..marrja e nuses !!!
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 206431
Durres 21 dhjetor 2208...
Valle..
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 8365
Durres 21 dhjetor ..nji valle mbrapa se na e moren nusen :)
Vallja e kuksit...
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 183254
Me rroba tradizionale te trebishtit...21 dhjetor 2008
Dasma e Artanit dhe Valbones
Rating Rating Rating RatingRating
Views: 18032
24-27 gusht 2008 ne Plazh te Durresit....
Dasma e Artanit dhe Valbones

Views: 5184
Dasma e Artanit dhe Valbones ne Plazh Durres...27.29 gusht 2008
Dasma Shqiptare Zvicerr 24.04.2011 - Elonid & Amira - Part 2 - Albanische Hochzeit - Ay Video®
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2135106
produced by http://www.ay-video.de
Zef Beka & Xheni - Tv kopliku
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 308372
Dasma e Mirit me Deleten Pjesa e 6

Views: 30112
PRODUKSIONI FILMIK STUDIO ALBANIA
POTPURI ALBINA NREJAJ (VIDEO BY STUDIO EVITAL)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 30813
ALBINA NDREJAJ DHE ERIND EMIRI LIVE NE TORONTO CANADA, VIDEO BY STUDIO EVITAL, INTERNAL SOUND RECORDING. VIDEOGRAPHER , EVIS MECOLLI (DJ VISI)...
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2395377
Madrit & Ajshe Kurtishi's Wedding Valle- Bride & Groom with Bridesmaids & Ushers. July 5th, 2009
Albanian Wedding Kreshnik & Matilda Part 7
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 24872
june 6 2009 albanian wedding
BLEDAR KACA. .LUBJANA.DASEM DIBRANE .sukth. TALLAVA LIVE. wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 16385
BLEDAR KACA. .LUBJANA.DASEM DIBRANE .sukth. TALLAVA
dasem dibrane
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 32536
Dasma e Lulit me Marselen dt.21 / 6 / 2008 - Pjesa 1
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 65493
Studio Albania
Laura & Nardi's Wedding (DJ VISI)
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 213870
Dasma e Laures dhe Nardit.
Darsma e Ahmetit & Linditës pjesa I
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 102164
Darsma e Ahmetit & Linditës pjesa I
Albanian Wedding of the Year.
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 170231
Dasma e Dieles tek Hotel Restaurant Eklips Sauk 5 star hotel
dasma shqiptare....maqedone..dibra..dibrane..albanesi..shqipetare
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 20631
kuesto video e x gli albanesi ..nel caso d matrimonio d mio zio...ki video eshte per shqiptaret!!!
dasma elit lezhe
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 38902
dasma e Besnikit me Fatimen
Rating Rating Rating RatingRating
Views: 1156793
AD SYBARDHI NE DURRES DASEM DURRSAKE.GUSHT 2010.
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 83623
AD SYBARDHI GJIGANDI I TALLAVAS
Dasma shqiptare ne Aqua Park Tetove.mp4
Rating Rating Rating RatingRating
Views: 17369
Dasma Shqiptare - Lemozina

Views: 152406
Studio Albania

Comments:

Author shkodrane1 (4 years)
iiiiiiiiii pffffffffffffffff darsem kottt mezi pres ne verrrr ne shkoder
kam me ik te nji dasem me tu knaq shpirti jo te kta si me ken tu dek
pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Author buku2020 (4 years)
nice shum bukur komplimente

Author TheDecorder (3 years)
urime blertes te trashigohet me duket se kjo eshte dasem gollobordase nga
dibra se edhe vet jame nga golloborda na nxirni dhe vidjo te tjera .bukur

Author luljankuniqi (4 years)
bukur bukur...ju lumshin komt ...nje nder dasmat me te
bukura...hajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website