Videos


Dasma e Blertes..Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 29,733
Added: 5 years
Runtime: 9:47
Comments: 4

Tags for this video:  Find more videos in the: "People"
Uploaded by: endraspille
See more videos uploaded by endraspille


Related Videos:

Dasma e Blertes 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 56415
Durres 21 dhjetor 2008
POTPURI ALBINA NREJAJ (VIDEO BY STUDIO EVITAL)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31734
ALBINA NDREJAJ DHE ERIND EMIRI LIVE NE TORONTO CANADA, VIDEO BY STUDIO EVITAL, INTERNAL SOUND RECORDING. VIDEOGRAPHER , EVIS MECOLLI (DJ VISI)...
Dasma Kërçovare në HD. Fsh. Popojan
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 65497
Dasma Kerçovare në HD. Fsh. Popojan. Prodhuar nga Uskana Productions... Me këngën e Shotës...
Dasma e Artanit & Valbones
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 44045
24-27 gusht 2008 ne Plazh te Durresit..
Dasma e Blertes me Arberin
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 19369
Dasma Shqiptare - Lemozina

Views: 153911
Studio Albania
Dasma e Blertes ..marrja e nuses !!!
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 208301
Durres 21 dhjetor 2208...
Dasem shqiptare Shkodrane-kanga e kadifes, Hit kjo-)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 22188
Dasma e lulit & elen
Divjake, Dasma e Rinit, vallja e cunave
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 45080
Dasma e Hanifes
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 72905
Dasma e Hanifes dhe Micsokolit
Dasma e Artanit dhe Valbones
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 95177
24-27 gusht 2008 ne Durres..
Dasma e Gecaj
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 70005
Dasma e asllan gecaj
Dasmë Shqiptare-Kosovë
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 581902
Rastesisht e pash kete video klip ne nje faqe tjeter prandaj mendova te vendosi edhe ne youtube. Dasmë tipike Shqiptare-Kosovare.
Dasma e Lulit me Marselen dt.21 / 6 / 2008 - Pjesa 1
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 68581
Studio Albania
dasem dibrane
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 38783
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2507936
Madrit & Ajshe Kurtishi's Wedding Valle- Bride & Groom with Bridesmaids & Ushers. July 5th, 2009
Dasma e Artanit dhe Valbones
Rating Rating Rating RatingRating
Views: 18410
24-27 gusht 2008 ne Plazh te Durresit....
Dasma vallja e ciftit HD (part 2)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 136549
Dasem ne peshkopi
Dasma Dibrane ne Çikago 1

Views: 86589
Dasma Dibrane ne Çikago 1
Dasma e Mirit me Deleten Pjesa e 6

Views: 30579
PRODUKSIONI FILMIK STUDIO ALBANIA
Dasma Shqiptare

Views: 522716
Studio Albania
Dasma vallja e ciftit HD (part 1)
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 33101
Dasem ne peshkopi 2011
2. BATLLAVA - DASMA E DJALIT TE ADEM JASHARIT (BAMBAM)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 434539
MUZIKA FOLKLORIKE ******NE PREKAZ****** ....MALISHEVA 2007....
Dasma Shqiptare ~ Hyrja e Nuses (Shtune)
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 590100
Hyrja e Nuses
Dasma e Artanit & Valbones
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 18421
Dasma e Artanit ne durres

Comments:

Author shkodrane1 (5 years)
iiiiiiiiii pffffffffffffffff darsem kottt mezi pres ne verrrr ne shkoder
kam me ik te nji dasem me tu knaq shpirti jo te kta si me ken tu dek
pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Author buku2020 (4 years)
nice shum bukur komplimente

Author TheDecorder (3 years)
urime blertes te trashigohet me duket se kjo eshte dasem gollobordase nga
dibra se edhe vet jame nga golloborda na nxirni dhe vidjo te tjera .bukur

Author luljankuniqi (4 years)
bukur bukur...ju lumshin komt ...nje nder dasmat me te
bukura...hajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website