Videos


Bubrreckenge per femije

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3,205,824
Added: 5 years
Runtime: 2:31
Comments: 171

Tags for this video:  Find more videos in the: "Education"
Uploaded by: grewireless
See more videos uploaded by grewireless


Related Videos:

KENGE PER FEMIJE - MACJA LE TE LAHET,MOJ BUBRREC,TRING ZILJA,NE TROPIK - LORENCI SAKO
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 888290
LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE DIVJAKE TEL: 069 3108 398 ATDHEU ANKIMI I GRENZES BILBILI DHE GJINKALLA...
O sa keq, o sa mire
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3435560
http://vogelushet.blogspot.com/ kenge per femije
The Gummy Bear Song - Long English Version
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 420382100
http://www.gummibar.net - From the CD "I Am Your Gummy Bear". Also from the DVD "I Am A Gummy Bear". Available on Amazon at:...
Tringa Beqiri
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 2872364
Flutur moj
Pellumb Hajdari Stili Travollta
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 2243533
Pellumb Hajdari stili travollta
Macja le te lahet
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1305093
http://vogelushet.blogspot.com/ Kenge per femije
Pellumb Hajdari - Qingji
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 15469807
Vesa Berisha - Engjelli im
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 538540
Molfixi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 412374
Molfix molfiks reklama e molfixit ne Vizion + vizion plus
Phonics Song 2
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 237325670
It's a phonics song with a picture for each letter. This is designed to help children learn the sounds of the letters in the English alphabet....
Gëzuar Vitin e Ri (me tekst)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 677714
Për më shum fotografija për VITIN E RI mundeni të gjeni në www.postribe.com. Teksti këngës: (2x) Ja na erdhi Viti i Ri, Sa jam i gëzuar, Porsi...
Je m'appelle Funny Bear - Full French Version - Gummy Bear Song
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 162768602
http://www.gummibar.net - From the CD "I Am Your Gummy Bear". Also from the DVD "I Am A Gummy Bear". Available on Amazon at:...
Il Coccodrillo Come Fa
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 19574238
Dai DVD de' I Cartoni Dello Zecchino D'Oro'. (1° Vecchia Edizione, 4° Nuova Edizone) Video soggetto alla RISPOSTA n°4 del mio profilo. Altro...
Viti i Ri
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 955446
Kenge per femije
Teletubbies - Dirty Knees
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 74470794
Hands, Feet and Dirty Knees
Kecat dhe Ujku
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1059909
Kecat dhe Ujku by Arben Dauti script: Arben Shehu
Në tropik - Kënge për fëmijë
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 287361
Ne tropik - Kënge për fëmijë
Macja le të lahet - Këngë për fëmijë [HD]
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 152538
Mjau,mjau ,mjau mjau ,një maçok fytyrën lau gjyshja ime sa e pa do të bjer shi më tha po Petriti vllai im që di mirë çdo mësim i tha gjyshes po...
o sa keq o sa mir

Views: 953975
per femije
O maçok,çamarrok Kënge për fëmijë
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 164508
muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike per beba...
Qumeshti Vita - Burim i jetes
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1473024
Qumeshti Vita - Devolli Group Agency: Zero Pozitive Publicis http://zeropozitive.com/ https://www.facebook.com/ZeroPozitivePublicis...
Sa do doja nje qenush
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 864672
http://vogelushet.blogspot.com/ kenge per femije
pordha pups fart osuruk пердеть おなら 屁 cái địt pet
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1826063
pups
Molfix reklama shqip
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1096909
Blina Idrizaj
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 291139
Ylberi 2009 Kënga-Qikat luajn teze Këndon-Blina Idrizaj

Comments:

Author Ali Alia (4 months)
nice music

Author TheOrhani (3 years)
ihhighiihihhiiihyi shum mir bravo je njesh fare

Author Adem Pozhari (2 years)
Elodi te pershendes

Author Ilir Alia (3 years)
KJO KENG NUK ME PELQEN

Author Kirol Ukolam (2 years)
hahahaa konga ma e mira nbot:$

Author Ergon Çoçaj (2 years)
Kush mund te ma gjeje tekstin e kesaj ? Faleminderit!

Author ronaldo bukri (1 year)
e ka qef vellai i vogel sa fillon qeshhhhhhhhh:P

Author aallkoja (7 months)
yiiyhv

Author Ilir Alia (2 years)
kenga me kot qe kame digjuar

Author eragashi01 (1 year)
33

Author da90s (4 years)
shyqyr se nuk e zinte gjumi

Author afrim kamberi (4 years)
moj bubrrec moj bubrrec ti gjith diten rrin tuj ec..... ju lumt kjo kenge
eshte shum e bukur per mua

Author Drilona Bajrami (5 years)
love this

Author joana xhemis (1 year)
une jam 13 dhe e di kete kengen :P

Author Albin Hasani (3 years)
po pse kaq shume daulle e mbysin brishtesine e kenges

Author qakush xerxa (1 year)
kjo kenge eshte shum e mire por me e mir macja le te lahet

Author rramadani (3 years)
me te vertet kege e mire per femije bile-bile femija prej 8 muajsh kercen
shum me te dhe shume e dojne te gjith femijet qe e kane degjuar.

Author dita nata (11 months)
uau,,,,,,,kenge shume e bukur,

Author mjellmaepogradecit (3 years)
shume kenge e bukur goca ime 7 muajshe i pelqen shume

Author vissarbecao (3 years)
kjo keng eshte shume e mir

Author valskender (4 years)
cuteeeeeeeee

Author Shcreatiiv (2 years)
shumm kengg e mire bravoooooooo

Author DarkSideProduction (3 years)
uauauauauau une kur degjoj kete kenge nis kercej popullore uaaaaaaa une dhe
ni shoqja ime e kemi fiksim qdo here qe e degjojme kercejme uauauua shume e
bukur yll fare

Author Stoleqi Triniqi (2 years)
vallzimi me i bukur qe kan par malet e shqiperise....ulkonjat ushtojne

Author celaj37 (1 year)
Zzaaaaaaapaaal

Author AnnaKondi1 (3 years)
Cdo nusepashkja ne kengen e bubrrecit???

Author fitim rexhepi (4 years)
shum mir a

Author Stoleqi Triniqi (2 years)
RAJMONDA JAKOVA GJAKU BLU BUBURREC EPSH PERSHENDES TRINIQIN DHE STOLEQIN
AHAHAHAHA PESHHHHHHH...<3

Author Endri X (3 years)
shume e bukur

Author Behar Tahirii (1 year)
mblidhe mblidhe grumbullo

Author omoj emira (3 years)
nje keng e bukur

Author themryesterday (4 years)
hahahahah :P :P sa e kemi kenduar keto haha

Author Jenny DisneyxD (2 years)
u te fshihte ti je i/e cmendur qe nuk e plq kete kenge!

Author Dardan Ibishi (2 years)
po[fsrdfgs rg

Author eragashi01 (1 year)
33

Author thumb123ku (3 years)
kenga me e bukur qe egziston

Author xhoikl100 (4 years)
e pelqi edhe mami im ma kendonte kur isha me i vogel

Author Ema1ist (3 years)
bravo shummmmmm nice

Author LiiLa2010 (4 years)
very sweet

Author Fotis Gorasis (2 years)
@trendy1501 rri se ka dhe me keq...24 une hahhahhaaaahahhhaaaa

Author 2crazy1989 (4 years)
ta marrt dreqi me gjith itali dua te shkoj ne shqiperiiii

Author samoelDJ (2 years)
shum bukur

Author palidhjet (3 years)
bubrreec je puntore

Author Agim Agaj (2 years)
valla mu sma ka kallxu kurkush qete do te me thone o buburrec(milingone) e
jo moj bubburrec se seshte mashkullor

Author Anila Chelac (3 years)
sh e bukur sh ritmike edhe femijet e mi e pelqejne shume

Author nerto1991 (2 years)
ne jemi akoma 20 vjec edhe akoma e pelqejm

Author Nom Mak (2 years)
po shum keng e mir

Author Ema1ist (3 years)
shum mir

Author TheCimi007 (4 years)
te lumte blerina shume te mirr e ke gjet qet keng a mua me pelqen sdomos
edhe shoqes sime ne te dyja rrijm tuj e ngu e nuk msoim se na pelqen shu,

Author 123456727317 (2 years)
shume bukur ju lumt

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website