Videos


Restaurant ARTA - DiberRezervime ne : 070-241-021 .... 070-241-126 ...
046-831-120

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31,681
Added: 5 years
Runtime: 1:52
Comments: 11

Tags for this video:  Find more videos in the: "Film"
Uploaded by: adriani24
See more videos uploaded by adriani24


Related Videos:

Haxhi Maqellara - Malli per Dibren Time
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 116872
Kenge nga solisti dibran Haxhi Maqellara kushtuar qytetit te Dibres se Madhe. Montazha dhe efektet realizohen nga Niku Production. Do te mbetesh e...
Radomire Diber Albania
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 82041
kryeministri Nikolla Gruevski ne diber
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 4329
Ata në detaje u Njohën nga Kryetari I Komunës së Dibrës për proektet zhvillimore të kësaj komune si dhe për problemet me të cilat ballafaqohet kjo...
Dasma Dibrane ne Çikago 1

Views: 95256
Dasma Dibrane ne Çikago 1
termet ne krahinen e Dibres 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 22482
Nje termet i fuqishëm me epiqender në fshatin Gjorice 5 kilometër larg nga komuna e Dibrës tronditi mbrëmë qytetin e dibrës. Ne oren 23 49 minuta...
Dasma Dibrane ne chicago 2

Views: 294767
dasma dibrane ne chicago dasma shqiptare ne amerike
perdorimi i droges ne Diber
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 6995
tranzitimi i drogës përmes Dibrës ka bë që treguesit për përdorimin e saj nga të rinjtë dibran të jenë në rritje. emrat miklues: zonja e bardhë,...
Dasma Martesa Hochzeit Mia & Arment Hyrje e Nuses.mp4
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1523293
Dasma Jone Martesa Jone me 08.08.2009 Unsere Hochzeit
Dasma e Artanit dhe Valbones
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 97758
24-27 gusht 2008 ne Durres..
Diber Restorant Dashi Komerc 2011.avi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 5427
Debar / Dibar avgust 2010
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 12733
SH.K.A. "Liman Kaba" - Diber 1976
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 5297
Dasma Dibrane 2011 Sofra Dibrane Pjesa 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 15251
Evzi Kaja XIU & Grupi Extra
Xhuli kallnikut tallava
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 35994
Dasma e Landit
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 168915
Pogonishte
Najubaviot Sunet 2013 vo Makedonija Jana Hule i Asim Bajric
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10469
via YouTube Capture
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2694955
Madrit & Ajshe Kurtishi's Wedding Valle- Bride & Groom with Bridesmaids & Ushers. July 5th, 2009
Dasma Shqiptare | SHOWREEL 2011
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 176941
http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 http://albertvaja.com/ Dasma Shqiptare - SHOWREEL 2011 - 2012 Realizoi Albert Vaja (Alb...
house in diber
Rating RatingRatingRatingRating
Views: 5938
diber
Dibra E Madhe Vera 2009
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 6089
Dibra E Madhe Venec 1 Rruga Kryesore Konjara e Re
qerim sula 28 nentor diber.flv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10895
Qerim Sula mysafir me rastin e dites se flamurit ne diber te madhe 28.11.2009
Mirela Petrean - Hotel Arta Timisoara 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 13517
fitorja e BDIse ne Diber
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3799
me 22 ne Diber u mbajten zgjedhjet presidenciale dhe ata lokale, kandidati i BDI-se Argetim Fida Fitoi qe ne raundin e pare, rezultatet e...
8 marsi 2010 Diber.mpg
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3586
me rastin e shtate marsit dhe tete marsit 2010 nxenesit e shkolles fillore said najdeni mbajten program kulturor
restaurant millenium tallava per amirin shkelqim kosova
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 65805
restaurant millenium tallava per amirin shkelqim kosova

Comments:

Author dibrani2006 (5 years)
ku osht kjo mer ke deplasti?

Author John Cross (5 years)
bukur shum

Author pvb0 (5 years)
eli fara-sonata

Author Rookie (2 years)
resturanti me fort ne diber (shminki)

Author albopimpsta (5 years)
çfarë është emri i kësaj këngë

Author sharimus (5 years)
Bukur, Bukur ...

Author Trime Cami (5 years)
oooo shoooooom bukur teper bravo

Author pajtimsadriu (5 years)
zmbrejet #1 ne diber

Author HalilngaDibra1 (3 years)
Si Tetova ka, Si Shkupi ka, Si Struga ka, porr si Dibra SKA!!!

Author yllidemaaaaa (5 years)
cish eshte adresen si mun shofim dasma live ne internet

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website