Videos


Restaurant ARTA - DiberRezervime ne : 070-241-021 .... 070-241-126 ...
046-831-120

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31,716
Added: 5 years
Runtime: 1:52
Comments: 11

Tags for this video:  Find more videos in the: "Film"
Uploaded by: adriani24
See more videos uploaded by adriani24


Related Videos:

Dasma Dibrane 2011 Pjesa 4
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 51345
Evzi Kaja Xiu & Grupi EXTRA
Haxhi Maqellara - Malli per Dibren Time
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 117897
Kenge nga solisti dibran Haxhi Maqellara kushtuar qytetit te Dibres se Madhe. Montazha dhe efektet realizohen nga Niku Production. Do te mbetesh e...
Dasma Dibrane ne chicago 2

Views: 296050
dasma dibrane ne chicago dasma shqiptare ne amerike
Peshkatari Remzi Diber
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 16595
Peshkatari Remzi Diber
Dasma e Artanit dhe Valbones
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 98449
24-27 gusht 2008 ne Durres..
termet ne krahinen e Dibres 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 22553
Nje termet i fuqishëm me epiqender në fshatin Gjorice 5 kilometër larg nga komuna e Dibrës tronditi mbrëmë qytetin e dibrës. Ne oren 23 49 minuta...
Radomire Diber Albania
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 82690
Dibra
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 50071
100 vjetori i Kongresit te Dibres (Dibra.TV)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7130
Në qendrën për kulturë në Dibër me fillim në ora 20 nesër në mbrëmje fillon manifestrimi I shënimit të 100 vjetorit të kongresit të dibrës, I cili...
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2717325
Madrit & Ajshe Kurtishi's Wedding Valle- Bride & Groom with Bridesmaids & Ushers. July 5th, 2009
Debar / Dibar avgust 2010
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 12776
perdorimi i droges ne Diber
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7005
tranzitimi i drogës përmes Dibrës ka bë që treguesit për përdorimin e saj nga të rinjtë dibran të jenë në rritje. emrat miklues: zonja e bardhë,...
SH.K.A. "Liman Kaba" - Diber 1976
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 5316
kryeministri Nikolla Gruevski ne diber
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 4335
Ata në detaje u Njohën nga Kryetari I Komunës së Dibrës për proektet zhvillimore të kësaj komune si dhe për problemet me të cilat ballafaqohet kjo...
DasmA Dibrane
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 92882
Vallja e Hajredin Pashes
Xhuli kallnikut tallava
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 36547
Dasma e Landit
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 168953
Pogonishte
Loki Bmw
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 22130
uaaaa
Besart Dovolani in reality show "LIDER" in TV Klan
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3451
VOTO me sms ne 15191 me tekst: Lider 59
qerim sula 28 nentor diber.flv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10944
Qerim Sula mysafir me rastin e dites se flamurit ne diber te madhe 28.11.2009
Svadba - Arnel i Denisa - 21.08.2011, Debar / MK (part 4) - feat. Ismet & Fadil Band (live)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7436
Albania, Dibra e Madhe, sunrise in Diber
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 37084
Sunrise at the lake of Diber followed by view of mounties, rivers, full view of the lake and at the end view from the top of the castle of...
house in diber
Rating RatingRatingRatingRating
Views: 5940
diber
Habibe Ostreni ( BIBI ) '' Durova Boll ''
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 111340
Spot i Ri
Evzi Kaja Xiu , Grupi Extra
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 20359
DIBRA

Comments:

Author dibrani2006 (5 years)
ku osht kjo mer ke deplasti?

Author John Cross (5 years)
bukur shum

Author pvb0 (5 years)
eli fara-sonata

Author Rookie (3 years)
resturanti me fort ne diber (shminki)

Author albopimpsta (5 years)
çfarë është emri i kësaj këngë

Author sharimus (5 years)
Bukur, Bukur ...

Author Trime Cami (5 years)
oooo shoooooom bukur teper bravo

Author pajtimsadriu (5 years)
zmbrejet #1 ne diber

Author HalilngaDibra1 (3 years)
Si Tetova ka, Si Shkupi ka, Si Struga ka, porr si Dibra SKA!!!

Author yllidemaaaaa (5 years)
cish eshte adresen si mun shofim dasma live ne internet

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website