Videos


hoqamade in hoqa city ......

Rating Rating Rating RatingRating
Views: 9,576
Added: 6 years
Runtime: 0:18
Comments: 0

Tags for this video:  Find more videos in the: "People"
Uploaded by: Valon krasniqi
See more videos uploaded by Valon krasniqi


Related Videos:

Grupi valletarëve nga Hoça e Qytetit (Vallja e kallaqojës) www.hoqaeqytetit.blogspot.ch
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 4437
Lodrat për rrugën e re Hoqa e qytetit 2011! nga Hajrim Shala
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 6814
U perurue rruga ne Hoqe te Qytetit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3101
Perurimi i asfaltimit te rruges ne Hoqe te Qytetit
Enveri dhe Mazllomi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10815
hoqa e qytetit, prizren, zhurr, kosova, curle, lodra, tupana, tupani, zurna, Refik Berisha
Refiki dhe Mazllomi në lagjen e tusuzit 2008
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 15616
Refik Berisha. Mazllom Muslia, Sinan Mazreku, Engin Veqkollari, curle dhe lodra, prizren, tusuz
Hoqa e Qytetit tupanat
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 52783
tupanat rudi Nibet
tupanat ne hoq video #10
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 82107
hoqa e qytetit
Hoqa e Qytetit, Shoqëria Kulturore-Artistike
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 18764
Fotodokumentar kushtuar 60-vjetorit të Shoqërisë Kulturore-Artistike të Hoçës së Qytetit, komuna e Prizrenit, anëtarët e vyer të të cilës dhan...
Hoqa e Qytetit - të dhëna historike
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 14655
Hoça e Qytetit është vendbanim tejet i lashtë. Këtë e dëshmojnë një mori të dhënash historike, disa nga të cilat po i prezantojmë në këtë...
Tupanat ne fshatin kuk Opoj -Shaqa-
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 112020
Shaqa nibet me tupan me grupin e vet ne opoj fshati kuk
Valle Burimore Tradicionale Zhurjane (Kollqoja) Nga Naim Elezkurtaj
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 15938
Valle Burimore Tradicionale Zhurjane (Kollqoja) Nga Naim Elezkurtaj
Dita Shkolles Hoqa & QyTeTiT
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7840
hoqa e qytetit just dance K0s0v0 Prizren HOQA E QYTETIT
Omer Shala nga Hoça e Qytetit - Tallava për synetin e Enisit 2012
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2333
Enveri dhe Mazllomi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 16364
tusuz, prizren, kosova, ustallaret,opoja, hoqa
tupanat ne hoq video #1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 376784
hoqa e qytetit
Tupanat ne prizren PJESA 3
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 847969
hoqa e qytetit
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 8183
naim buduri hoqa e qytetit
Granit Krasniqi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 8851
Ti ishe e vetmja shpres per ne ti ishe ylli i yne qe na ndriqon qdo nat ti per ne ishe gjithqka na mungon Granit ishalla Zoti ty ta ban at Dunja...
Hoqa e qytetit SH K A hoqa e qytetit vallja e Burrave
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2704
Hoqa e Qytetit SH K A hoqa e qytetit vallja e Grave
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2407
hasan kungji tallava
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 81312
hasan kungji tallava
Hoqa e qyteti, Shum e fort Tallava....
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 5281
Turbo Tallava per Hoqen e qytetit
agron krasniqi
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 14856
Hoqa City
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3983
Magari me drita
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 14451
magari me dj

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website