Videos


dasem ne athinecifti me i bukur

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 55,337
Added: 5 years
Runtime: 3:17
Comments: 12

Tags for this video:  Find more videos in the: "Entertainment"
Uploaded by: georgestudio1
See more videos uploaded by georgestudio1


Related Videos:

dasem ne athine 2.flv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 100866
artan cobo klarinet
Dasma ne Athine, torta.mp4
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10213
laci naciku
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 12964
kaba
DASEM DIBRANE(ardhja e dajave)
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 59559
THOMA LOLI - JORGJI POCI LIVE - ATHINE : VIDEO VASIL TANUSHA
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 120675
Thoma Loli dhe Kosta Kallojeri pj.1 1/2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10236
Astrit Jaho dasem shelegar 2013
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 3533
Studio "xhelo" Sarande
Dasem ne Athine, valle.mp4
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3924
ILIA BASHO LIVE
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 45503
EIPIROTIKOS VLAXIKOS GAMOS STO TRAGOUDI: ILIA BASHO STO KLARINO:APOSTOLIS POTSIS CAMERA MONTAZ: VASILIS TANUSIAS XRISTOS TANUSIAS
ilia basho
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 23252
Ilia Basho & Thodhora Naciku
Dasem Shqiptare ne Santorini 2011 HD
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 189397
Muzike pollore,veshje tradicionale shqiptare.
Dasem Labovite
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 11036
ILIA BASHO
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 40918
dasem ne athine
matsas keli romi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3562
Laci Naciku
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 13073
Dasma Dibrane ne chicago 2

Views: 285719
dasma dibrane ne chicago dasma shqiptare ne amerike
artan cobo -altin malo, dasem ne fier
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 97431
Kaba me klarinete nga Mero :2011. Video Vasil Tanusha
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 69016
DASEM NE SELANIK ARIAN SULA ORGANO TOLI POCI KLARIN.mpg
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 17581
Theodhori Poci - Kostas Kalogeros Live Video Vasil Tanusha Part 1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 43827
mero kaba 1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 23872
Spiro Mastora-Valle te ndryshme Epirote.(Dasem Gjirokastrite)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 26429
Filmuar nga dasma e z.Alqi Barjami,diten e Shtune 24-7-2010, Virua,Gjirokaster.
THEODHORI POCI - KOSTA KALOGEROS LIVE NE PAGEZIM. Video Vasil Tanusha
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 26239
thodhoris potsis & xristos potsis
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1834
Dj Dini per dasma shqiptare ne greqi-Se Edhe Ne Shqiptaret Dim Te Festojm
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 18430
ne emisionin NJE PERSHENDETJE PER TY i cili perzanton Dini dhe transmetohet live ne radio Top-Energy gjdo te hane dhe te marte ne ore 21:00...

Comments:

Author sorkadhja (5 years)
shume dasem e bukur, skam pa nje me mire se kjo!Duken si te pasur haha Te
trashgohet cifi.

Author iliascameraman (4 years)
NESTI SHORI TE KAM NJESH .....

Author ForPrestige1 (4 years)
Shume dasem e kendshme.....me shkriu jam kurioze nga jan keta me origjine,
se si nga laberia me duken mua :)

Author SemplicementeMeGiuly (3 years)
hallall u qoft shum bukur te trashegohet cifti

Author Armelo Amati (1 year)
thas its funy hahaaaaaaaaaa

Author Albania Lova (3 years)
ME TRASHGIME SHUM DASEM E BUKUR BRAVO PATRIOT

Author klodian llangozi (3 years)
@sorkadhja apla teljo bravo pedhja

Author SHQIPE1978 (3 years)
Ju lumshin kembet se na kenaqet me trashigime.

Author era manu (1 year)
SHUM BUKUR MOS JENI DIBRAN SE DHE NE KA DIBRA BEJM HUMRE SI KTA TE
TRASHEGOHET QIFTI..

Author klodian llangozi (3 years)
@sonilabr bravo bravo pedhja teljo

Author Arben Hamza (6 months)
Shum bukur 

Author Armelo Amati (1 year)


Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website