Videos


dasem ne athinecifti me i bukur

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 54,105
Added: 5 years
Runtime: 3:17
Comments: 12

Tags for this video:  Find more videos in the: "Entertainment"
Uploaded by: georgestudio1
See more videos uploaded by georgestudio1


Related Videos:

dasem ne athine 2.flv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 96097
artan cobo klarinet
DASEM DIBRANE(ardhja e dajave)
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 41033
Dasem Shqiptare ne Santorini 2011 HD
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 178834
Muzike pollore,veshje tradicionale shqiptare.
Dasem ne Lapardha 2001
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 162328
Dasem tipike fshati shqiptar - ardhja e nuses.
ilia basho
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 20421
Ilia Basho & Thodhora Naciku
laci naciku
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 12644
kaba
Thoma Loli dhe Kosta Kallojeri pj.1 1/2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 8052
ILIA BASHO .DASEM NE SELANIK.mpg
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 45846
thodhoris potsis & xristos potsis
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 638
Kaba me klarinete nga Mero :2011. Video Vasil Tanusha
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 65793
THOMA LOLI - JORGJI POCI LIVE - ATHINE : VIDEO VASIL TANUSHA
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 119269
5 DJEM PERPLASEN ME MAKINE DHE VDESIN TRAGJIKISHT
Rating Rating RatingRatingRating
Views: 110166
5 DJEM PERPLASEN ME MAKINE DHE VDESIN TRAGJIKISHT http://www.youtube.com/user/taulantti10
E ema e Zeqos ne maje te Thanes
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 536577
Astrit Jaho dasem shelegar 2013
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2347
Studio "xhelo" Sarande
ILIA BASHO LIVE
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 44949
EIPIROTIKOS VLAXIKOS GAMOS STO TRAGOUDI: ILIA BASHO STO KLARINO:APOSTOLIS POTSIS CAMERA MONTAZ: VASILIS TANUSIAS XRISTOS TANUSIAS
cifti me i bukur i 3 bb.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 75646
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΤΣΙΑΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΤΣΗΣ
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1152
studio argjiro 6946197824-6988024406
Dasem ne Fier .kendon A...M... ne klarin Flamur Vizani orkestra nga Llakatundi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 30521
Dasem ne Fier. tel 00393396409831
matsas keli romi

Views: 202
ILIA BASHO LIVE
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 29239
ILIA BASHO
ilia basho live
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 5456
ilia basho - live ne athine
Dasem Labovite
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10451
ALEKS CIPI// ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΗΠΗΣ MIA VRADIA STA ASTERIA PART1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 18271
IPIROTIKA TRAGOUDIA MIA VRADIA STA ASTERIA
καψάλης τσίκος στα αστερια...δώσεεεεεε
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 53426
καψάλης τσίκος στα αστερια...30+ min αφιερωμένο σε όλους τους φίλους στο μοναχο
ALEKS CIPI/ ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΗΠΗΣ ΑΓΑΠΗ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 8736

Comments:

Author sorkadhja (5 years)
shume dasem e bukur, skam pa nje me mire se kjo!Duken si te pasur haha Te
trashgohet cifi.

Author iliascameraman (4 years)
NESTI SHORI TE KAM NJESH .....

Author ForPrestige1 (4 years)
Shume dasem e kendshme.....me shkriu jam kurioze nga jan keta me origjine,
se si nga laberia me duken mua :)

Author SemplicementeMeGiuly (3 years)
hallall u qoft shum bukur te trashegohet cifti

Author Armelo Amati (1 year)
thas its funy hahaaaaaaaaaa

Author Albania Lova (3 years)
ME TRASHGIME SHUM DASEM E BUKUR BRAVO PATRIOT

Author klodian llangozi (2 years)
@sorkadhja apla teljo bravo pedhja

Author SHQIPE1978 (3 years)
Ju lumshin kembet se na kenaqet me trashigime.

Author era manu (1 year)
SHUM BUKUR MOS JENI DIBRAN SE DHE NE KA DIBRA BEJM HUMRE SI KTA TE
TRASHEGOHET QIFTI..

Author klodian llangozi (2 years)
@sonilabr bravo bravo pedhja teljo

Author Arben Hamza (4 months)
Shum bukur 

Author Armelo Amati (1 year)


Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website