Videos


Kecat dhe UjkuKecat dhe Ujku
by Arben Dauti
script: Arben Shehu


Views: 1646526
Added:
Runtime: 7:3
Comments: 43

Tags for this video:Find more videos in the: "1"
Uploaded by:
See more videos uploaded by


Comments:

Author rexha zamir ( ago)
🏢
🏢🌎🌍🌎🌏🗾🌋🗻🏭🏪🏩🏫🗽🌌🗼⛪🌆🌄🌁⛺🏰🗼🗼🗽🌄🌄🌆🗽💒🚝🚝🚍🚉🚃🚂🎨🎭🚅🚄🚅🚅🚆🚇🚌🚞🚝🚋🚌🚎🚊🚊🚊🚗🚗🚘🚓🚔🚨🚘⛽🚲🚲🚏🚏🚒🚒🚓🚔🚛🚛🚜🚜🚛🚦🚙🚙🚘🚨🚙🚓🚘⛽🚖🚐🚪⏳🚡🚠🛁🛀🚁⛵🚤✈🚽⌚⌛🚠🛀🛁⏳⌚🚤🛀🛁✈🚟🚟🚢💺🕔🕗🕖🕡⏰⏰🕜🕠🕕🕠🕣🕗🕖🕓🕑🕝🕘🕣🌘🌝🌕🌛🌚🌛🌜🌝🌝🌝🌞🌙🌙🌙🌒🌒🌑🌘🕦🌝🕦🌗🕚🌖🕥🌕🕥🌕🕥🌔🌔🕙🌓🕤⛄🔥🔥🔥🔥💧⛄❄☔🌂🌊⭐🌟

Author rexha zamir ( ago)
😀😂😃😆😆😍😍😍😋😊😉😁😃😗😍😎😂😏😏😣😮😪😪😴😫😌😛😝😒😫😴😔😲😲😷😖😞😟😢😦😦😨😩😵😠😈😱👹😨😨😩😨😨😟👻👽💩😺😸😾😼😹😹🙈🙉🙀🙀👶👱👮👳👴👩👮👮👲👼👰👷👳👳💆💇🙍🙎🙎🙅👼👲👮👱👵👵👴👴👶👱👲👷👵

Author Γιώργος Μάλιος ( ago)
Na kenaqe fort edhe ju falenderome shume.

Author Lindita Sope ( ago)
Akullore

Author Lindita Sope ( ago)
Anl

Author Arnaud Delcart ( ago)


Author GiD Shaqiri ( ago)


Author Toni Deutsche ( ago)
Nje falenderim te papare per krijuesit e perrallave brilante. Te sotmet
jane pa kuptim fare.

Author armand llazari ( ago)
film vizatimor shume i bukur

Author armand llazari ( ago)
jane filma per femije nga me te bukurit (nostalgji)

Author Silvana Dinka ( ago)
Kane nje moral

Author Silvana Dinka ( ago)
Eshte e lezecme dhe mua me pelqen

Author paulo Hila ( ago)
na kenaqet me keto filma vizatimore

Author Albania Ethnic ( ago)
Gjithmone Keta filma kane qene Edukativ plot-kuptim prandaj dhe kane shume
lezet

Author Dena Likaj ( ago)
me pelqen shume

Author Teo Tutorial ( ago)
sa me kishte mar madhi me i pa <3

Author Muhamer Ramani ( ago)
Rffxcy

Author Shqiponja Aquila Ea ( ago)
sa ujk i kulturuem, s´provon me thy derën as dritaren, po troket... ("jam
mami")

Author Valbona Horan ( ago)
Unë ende shikojnë këtë :) edhe im tepër i vjetër për të

Author INNA H ( ago)
ahhh o zot cfar kujtimeshhhhh... :( sa shume e dua kohen e vjeter..

Author Impostor82 ( ago)
@troppopkin kthetra misterioze! :)

Author Linda A. ( ago)
Shume e motivuar...Dhe une gjithnje shikoj filma multi-plikative;jane shume
shlodhese.,madje edhe per te rriturit nga mosha 30-60 vjec...:)

Author psesot ( ago)
Une kam degjuar perrallen (mamadhia me tre kecat) por kete film vizatimor
nuk e kisha pare. Ndoshta nuk e mbaj mend ose nuk u transmetua nga 84-90s?
Sidoqofte, po e harroja dhe perrallen dhe disa dite me pare po mundohesha
ta kujtoja.

Author lounela1 ( ago)
Sa çudi...kam vene re qe perrallat e kenget e femijerise jane nga me te
klikuarat. Te gjithe kemi nostalgji per femijerine.

Author antonio19820 ( ago)
ne kete vit kam lindur une sa kujtime te bukura sa perralla
origjinale,krejt ndryshe ne krahasim me sot.nje faleminderit te gjitheve
atyre qe krijuan keto perralla,nje falenderim mbas 28vjetesh

Author eri mehmeti ( ago)
@besnikshpata Dauti- ta futi! :D:D:D:D::D:D::D:D:D

Author eta od ( ago)
o zot sa kujtime te bukura...:)

Author troppopkin ( ago)
Nuk e kisha vene re asnjehere titullin e librit qe lexonte njeri prej
kecave: Kthetra misterioze :))))

Author Aida Gjoni ( ago)
si titullohet pjesa qe edhe komca, bashke me shoket e saj?

Author ulkonja ( ago)
jo kreative, po krijuese!

Author e r ( ago)
you know whats cool..??? my name is arben dauti :-))))

Author XxXleooXxX ( ago)
shum mir

Author bebecresente ( ago)
Ahhh, ky ka qene filmi vizatimor me i bukur per mua!!!! Qe kur mbaj mend
veten time, perralla e preferuar ka qene Kecat dhe Ujku, i torturoja
prinderit duke ua kerkuar disa here para se te flija..:) Ah, cfare
kujtimesh te bukura!

Author publici8 (164 years ago)
Hahah! Vertet e bukur...Une jam rrit me keto filma...Jo per gjo po
regjizori eshte im ate...:D

Author publici8 (318 years ago)
Hahaha! vertet shme e bukur une jam rrit me keto filma jo per gje po
regjizori eshte im at..Eshte i modh... :-)

Author ergilulo ( ago)
shume e bukur

Author Jenny Potasznik ( ago)
per ne ateher keto filma ishin gjithe endrat feminore sa mire qe sote po i
shikoje perseri faleminderit

Author palpaloka ( ago)
kim

Author papparizipp ( ago)
hhhhahaha

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website