Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)


https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage/
https://www.instagram.com/gretakoci1/
Contact : managmentmusicgreta@gmail.com

Music: Greta Koçi (GM Studio)
Lyrics: Gold Ag
Arrangement: G-MI
Guitar:Arjan Gjici
M.U.A -Elona Balaj
Styling:Juli Horjeti
CHoreography: Arli & Sokol Zhugri

All Copyrights owned by: Enimusicnetwork
-I-
Më mirë pa ty, unë vetëm po rri
Jo, nuk po du, me t’pa me sy
Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

Refreni:
I besova fjalët tua, kur më thoje shumë të dua
Kur të mirën dhe të keqen, e ndaje me mua.
T’pata n’zemër, t’pata mrena,
Fjalët tua ishin rrena
Unë e ti o zemra jeme, mo kurgjo nuk kena.

-II-
T’njoha si burrë por s’e dëshmove kurrë
T’pata si tatu, kudo në lëkurë
Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

-III-
Mall, kur do të kesh,
mu s’do më gjesh, vetëm do jesh
Do t’mungoj, tjetrën kur ta kesh,
ke humbë një mbretëreshë, vetëm do jesh.

Uploaded by: EniMusicnetwork


Views: 3785022
Added: 1 year ago
Runtime: 3:39
Comments: 454

Tags for this video:Find more videos in the: "Entertainment"

Related Videos:

Greta Koçi - Sjena ni moti - (Official Video)
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage/ https://www.instagram.com/gretakoci1/ Contact : managmentmusicgreta@gmail.com Music : ZZap &...
Added: 1 year ago
Greta Koci ft. Nurteel - A ja vlejti (Official Video)
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage/ https://www.instagram.com/gretakoci1/ Contact : managmentmusicgreta@gmail.com Music: NURTEL &...
Added: 1 year ago
Greta Koçi - Atij (Official Video )
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage https://www.instagram.com/gretakoci1 Snapchat:gkoci37 Music: Alandy "Max Audio" Lyrics: Fifi M.U.A....
Added: 1 year ago
Eni Koçi - Si Dikur - ( Official Video)
https://www.instagram.com/enikociiii www.enikoci.info https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages https://twitter.com/eni_koci...
Added: 1 year ago
Gold AG ft. Greta Koci - Mas miri
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Shkarkoje ne Itunes: https://itun.es/us/V33A- Gold AG: https://www.facebook.com/GoldAG.Legend Lyrics: Gold AG...
Added: 1 year ago
Eni Koçi - S'po t'gjej mo ( Official Video)
https://www.instagram.com/enikociiii www.enikoci.info https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages https://twitter.com/eni_koci Music & Lyrics :...
Added: 1 year ago
Soni Malaj ft. Gena - Ti, jeta (Official Video HD)
Music: Edlir Begolli Tekst: Rozana Radi Image Director: Joni Peci Mua: Arber Bytyqi&Artur Muca Parukeri Nova Center Coreographer: Almenda Hoxha...
Added: 1 year ago
Nora Istrefi - Sa t'kom dasht
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Flori Mumajesi, Nurteel & Granit Gashi Produced: Massive Production Lyrics: Era Istrefi & Ergen...
Added: 1 year ago
Gold AG ft Eni & Greta Koci - ME MU
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Gold AG http://www.http://anani-ag.al http://www.facebook.com/GoldAG.Legend http://www.instagram.com/arianagushi1986
Added: 1 year ago
Greta Koçi ft. Eni Koçi - S'JAM JETIME
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage https://instagram.com/gretakoci1 Contact : managmentmusicgreta@gmail.com...
Added: 1 year ago
GRETA KOCI - FESTON DITELINDJEN ME MIQTE E KOLEGET E SAJ
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage https://instagram.com/gretakoci1 Contact : managmentmusicgreta@gmail.com...
Added: 1 year ago
Poni ft Altin Sulku - Kacurrela ( Official Video )
https://www.instagram.com/poni_officiel/ http://instagram.com/altin_sulku Music: IRKENC HYKA Lyrics: PETRO XHORI Mixed by: JOJO UNIX PRODUCTIOn...
Added: 1 year ago
Kida ft. Ermal Fejzullahu - Mi Amore
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Prod. by: Zzap & Chriss Lyrics: Getinjo, Mozzik Video: XLfilms Kida on Instagram:...
Added: 1 year ago
Dafina Zeqiri ft. Kaos - NA
Facebook: http://smarturl.it/DuffyeFacebook Twitter: http://smarturl.it/DuffyeTwitter Instagram: http://smarturl.it/DuffyeInstagram Website:...
Added: 1 year ago
2TON - Ta fali jeten (Official Video Lyrics) 2016
Pjesa e refrenit eshte marre nga nje pjes e kenges "Krejt ti fala" e cila eshte bashkpunim me Labinot Tahirin. Music: 2TON Lyrics: 2TON Video:...
Added: 1 year ago
Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)
Muzika: Alban Skenderaj Teksti: Alban Skenderaj FACEBOOK: https://www.facebook.com/AlbanSkender... INSTAGRAM:...
Added: 1 year ago
Greta Koçi & Gbmc - What's up (Official Video)
Producer: EniMusicnetwork Music: Eni Koçi Lyrics: Eni Koçi and Gbmc Beat & instrumental: BAV Records Hair & makeup: Ada Video: Alexander...
Added: 1 year ago
Young Zerka - Like Rihanna
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Produced by: BIG BANG (http://instagram.com/bigbangbeats) Music: BIG BANG & YOUNG ZERKA Lyrics: Young...
Added: 1 year ago
Majk - Dashni
BABASTARS Lyrics by : Majk Beat by : LiBeats Mix & Master by : Dj Jo Jo Executive Producer : Getoar Selimi...
Added: 1 year ago

Comments:

Klea ZhupaKlea Zhupa (4 months ago)
shum bukur greta koci

Xhuli XhuliXhuli Xhuli (4 months ago)
😂😂😂😂😂😘😘😍😭😭

Donald HasanajDonald Hasanaj (4 months ago)
I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

Donald HasanajDonald Hasanaj (4 months ago)
I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

visar lukavisar luka (5 months ago)
😍😍😍😍😍

Olti HotiOlti Hoti (5 months ago)
shume e mire edhe e bukur je un jam nje vajz e vogel qe te shkruaj un ja fance e jotja

Rina RinaRina Rina (5 months ago)
o u nuk kam internet

Natasha MijaNatasha Mija (5 months ago)
Çdo kenge qe degjoj nga te tuat ylllllllllllllllllllĺ bravo zemerrr

Lili MinaLili Mina (5 months ago)
Me te verdha je diell 1shi. Per nga Franca

erijona shalaerijona shala (5 months ago)
je e mrekellueshme

Valbona KapijajValbona Kapijaj (5 months ago)
A JE VETEM VELLA HAMDARD

Valbona KapijajValbona Kapijaj (5 months ago)
D

Gazmir KajoGazmir Kajo (5 months ago)
moti

Artela SejdiArtela Sejdi (6 months ago)
mall kur do te kesh mua nuk do me kesh...vetem do jeshhhh

Hanife JakupiHanife Jakupi (6 months ago)
leave e

Eno LeskaEno Leska (7 months ago)
The best song and amazing singer Greta👏👏👏

yllzon zariqiyllzon zariqi (7 months ago)
shume bukur

Xhozi PllumajXhozi Pllumaj (7 months ago)
GRETA... je shum kengetare serioze🌟🌟🌟Por dhe shummmm e bukur😍 ki inatin...foli hakun 😉

Luisa LeonLuisa Leon (7 months ago)
bravooooo

Ersilda CanaErsilda Cana (7 months ago)
❤❤❤❤👍👍👍

Lejla EminiLejla Emini (7 months ago)
love

FallenTitanFallenTitan (7 months ago)
shum e bukur loqka e ka veshjen mat e miren nga Albania e Kosova

beauty lovebeauty love (7 months ago)
e ja sam iz srbije i mnogo mi se sviđa pesma
može neko da mi prevede

Janina ShalaJanina Shala (8 months ago)
E dua shum greten sa perngjan ne mua
dikur.....moti hahaha omg !!!!!

Janina ShalaJanina Shala (8 months ago)
ke humb nje mbreteresh

syzana Imerisyzana Imeri (8 months ago)
sa I bukur fustani I zi

Elona DalipiElona Dalipi (8 months ago)
si shpirt

Araz AgazadeAraz Agazade (9 months ago)
biyutifuul muzik

FallenTitanFallenTitan (9 months ago)
love this song

Natalia NakoNatalia Nako (9 months ago)
bukur

Shpend NerjovajShpend Nerjovaj (9 months ago)
Realizim perfekt ,Greten e ofron si me se miri te adhuruesit  si emotive dhe fizike

Donika KelmendiDonika Kelmendi (9 months ago)
Un e ti o zemra jeme kurgjo nuk kena.

Kristina BrooKristina Broo (9 months ago)
Fjalet tuja ishin Rrena ....................

Julia & juliaJulia & julia (10 months ago)
❤...❤

Romina BulicaRomina Bulica (10 months ago)
shume e bukur kenga e keber te bukur shume kengen greta je shume e bukur si ylly

ana kristina kovcovaana kristina kovcova (10 months ago)
i love ❤❤❤❤❤omaj got

hayri apaydınhayri apaydın (10 months ago)
istanbul slm çok güzel bravoo

Shehride DragobuzhdaShehride Dragobuzhda (10 months ago)
gretaaa

Shehride DragobuzhdaShehride Dragobuzhda (10 months ago)
princes

Aferdita RexhaAferdita Rexha (10 months ago)
this Song is Good (im alabana)😂😙

Yzion Beatz (Official Channel)Yzion Beatz (Official Channel) (10 months ago)
fantastic guitar melody 😍😍🇦🇱

Revista ProfesionaleRevista Profesionale (11 months ago)
shume mireeeeeeeee

Edona ShabaniEdona Shabani (11 months ago)
😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😚😚

klidi gjociklidi gjoci (11 months ago)
i besova fjalet tuja dhe ne te vertet kjo eshte kenge me e bukur se si 1

GjergjNdrejaj123GjergjNdrejaj123 (11 months ago)
PERFEKTE

Lena HessLena Hess (11 months ago)
perfect

Liesa KlinakuLiesa Klinaku (11 months ago)
shum mir

Sy shkrura TropojeSy shkrura Tropoje (11 months ago)
Fjalet e tua ishin rrena
Super keng me shum kuptim

Afrore MorinaAfrore Morina (11 months ago)
Greta Koçi , Dhurata Dora , Eni Koçi jan më të bukura

Afrore MorinaAfrore Morina (11 months ago)
{ shpresojm qe ta qesësh edhe një këng të re?}

Afrore MorinaAfrore Morina (11 months ago)
Të gjitha këngët e tua jan të mira por më shum kënga qe e bëre me Gold Ag mas miri dhe këngën I Besova edhe motra jote Eni është e bukur sa interesante dy motra të bukura! Bravo!

Afrore MorinaAfrore Morina (11 months ago)
Greta shum e bukur je por më shumë aty me të verdha

Kasandra MusicKasandra Music (11 months ago)
Lyrics:
V: Më mirë pa ty unë vetem po rri, 
jo nuk po du me t'pa me sy 
oooh me mirë jam vetë, 
unë po ndihem okej 
qe nuk te kam ty, 
më nuk ka rendesi. 

R:
I besova fjalve tua 
kur me thoje shumë te dua 
kur te miren e te keqen 
e ndaje me mua. 
T'pata nzemer, t'pata mrena 
fjalet tua ishin rrena 
un e ti o zemra jeme 
më kurgjo nuk kena. 

V: T'njoha si burrë, por se deshmove kurr. 
T'pata si tatoo ku do ne lekurë 
oooh me mirë jam vetë, 
unë po ndihem okej 
qe nuk te kam ty, 
më nuk ka rendesi. 

R:
I besova fjalve tua 
kur me thoje shumë te dua 
kur te miren e te keqen 
e ndaje me mua. 
T'pata nzemer, t'pata mrena 
fjalet tua ishin rrena 
un e ti o zemra jeme 
më kurgjo nuk kena. 

Maall kur do te kesh 
mu s'do me gjesh vetëm do jesh... 
Do të mungoj tjetren kur ta kesh 
ke humb nje mbreteresh 
vetem do jesh 

R: x2: 
I besova fjalve tua 
kur me thoje shumë te dua 
kur te miren e te keqen 
e ndaje me mua. 
T'pata nzemer, t'pata mrena 
fjalet tua ishin rrena 
un e ti o zemra jeme 
më kurgjo nuk kena.

Beautiful Song!! I love It!! Greetings from Greece!!

Pashk GjonlekajPashk Gjonlekaj (11 months ago)
shum këngë e bukur siq je dhe ti vet GRETA KOQI...Respekt për këto këngë të mrekullueshëm që po na dhuron të dëgjojmë me plot dashuri dhe knajsi

Nertila FjerzaNertila Fjerza (11 months ago)
veshjet super sidomos fustani i gjate.

Dan DanDan Dan (11 months ago)
Greta zemer shpirt loqk
Gjithqka e jemja je
Gjysma e zemres temm
Ma e mira e botes

Sarajlija BiHSarajlija BiH (11 months ago)
I love you Gretaaaa

Rudina HoxhaRudina Hoxha (11 months ago)
uuu sa m pelqen Greta si llokum me arra

beldjilali hamzabeldjilali hamza (11 months ago)
love

Sali A. SalihuSali A. Salihu (11 months ago)
i Besova fjalet tua kur me thoje shum te Dua ♡

alda lukaalda luka (11 months ago)
kjo keng na kujto gjera tvjetra ♡♥

elez dajcielez dajci (11 months ago)
Greta te pergezoj per gengen ishte ylle

argjend kuksiargjend kuksi (1 year ago)
yll

Vali curajVali curaj (1 year ago)
shum bukur bravoooo

Nefise FazliuNefise Fazliu (1 year ago)
nje keng e mrekullushme bravo veq vazhdo

selena kadriselena kadri (1 year ago)
love it

mitko mitakamitko mitaka (1 year ago)
............

Dona gilajDona gilaj (1 year ago)
I love this song
Bravo GRETA je e talentuar
Nojeher besojme shume ne njerzite po qte beshe nga gabimete mesojme se ai qe donim nuk ishte ashtu qe enderroni
Bravo locke^_^

Hasan IsmailiHasan Ismaili (1 year ago)
Shum keng ebukur

Hasan IsmailiHasan Ismaili (1 year ago)
Shum keng ebukur

Ferdane shume e embel kjo kang Hajra perfektFerdane shume e embel kjo kang Hajra perfekt (1 year ago)
teksti shume I mire bashe pom pelqen

Syart OfficialSyart Official (1 year ago)
292

Aurora GjoshiAurora Gjoshi (1 year ago)
💖👭Greta -Eni
Motra
E unë e motra ime e pelqena Greten por motra ime e polqen Enin
Grela Aurora
Eni Aulona

elhame hasanielhame hasani (1 year ago)
shum bukur😙😙😙😙😚😚😚💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄💔💗💜💔💗💕💋💖💚 💙💗💙

Dredhza EbukurDredhza Ebukur (1 year ago)
Greta ♤♤♤ I love you. ...princesha e trojeve,shqiptare je ... <3

riola xhoxhajriola xhoxhaj (1 year ago)
Greta

Kostandina KostandinaKostandina Kostandina (1 year ago)
superrr

Adelina GilliAdelina Gilli (1 year ago)
Qka tè them je njè yll 🌟💖

ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΝΑΣΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΝΑΣ (1 year ago)
cool

ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΝΑΣΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΝΑΣ (1 year ago)
i love it

Edisnajda KociEdisnajda Koci (1 year ago)
bellissima cancone

Dnc ChghDnc Chgh (1 year ago)
Bravoo grataa je shum e bukur na fal shum keng te bukura ashtu qysh din ti sjellesh vetem tii te duaaa💖❤💋💖❤💋

Engjolie SoleilEngjolie Soleil (1 year ago)
veshjet shume te bukura. kenga e lezetshme

oltion Çeraoltion Çera (1 year ago)
bravo greta koci

Nori KingNori King (1 year ago)
Ku e prek Gold AG, padyshim qe bahet HITT yeahh

ymran gollakuymran gollaku (1 year ago)
bash mreteresha ma e bukur je 👑

Aurora GjoshiAurora Gjoshi (1 year ago)
Greta shumë këng të mira këndon me Enin veq vazhdoni më shumë

Deni DeniDeni Deni (1 year ago)

Albania AlbAlbania Alb (1 year ago)
Ky ze te ben per te qare.e ke kenduar me shpirt.urime Greta je shume 👌

Erza PiraErza Pira (1 year ago)
1:14 esht veni i klipit bomba

El GuajeEl Guaje (1 year ago)
super

Elizabeta EliElizabeta Eli (1 year ago)
zzmmssww22👧👶

naser ahmetinaser ahmeti (1 year ago)
shummm te duaa

dasaradasara (1 year ago)
super

Lindi MorinaLindi Morina (1 year ago)
💝😘

Vale31 21Vale31 21 (1 year ago)
super loqk je♥♡♥

larika buqajlarika buqaj (1 year ago)
shebellore

Nensi MuratajNensi Murataj (1 year ago)
:) ;)

Festime GrazhdaniFestime Grazhdani (1 year ago)
e vertet

Ani TuliAni Tuli (1 year ago)
o greta je yll fere fare

Anila GashiAnila Gashi (1 year ago)
ti 63amg po ti kur i mbush

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Videos

Analyse website