Videos


Dasma Dibrane ne Çikago 1Dasma Dibrane ne Çikago 1


Views: 95,377
Added: 4 years
Runtime: 9:23
Comments:

Tags for this video:  Find more videos in the: "Entertainment"
Uploaded by: Tir0878
See more videos uploaded by Tir0878


Related Videos:

Dasma Dibrane ne chicago 2

Views: 294767
dasma dibrane ne chicago dasma shqiptare ne amerike
DASEM DIBRANE(ardhja e dajave)
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 88996
Dasma Dibrane ne chicago 3

Views: 72034
dasma dibrane ne chicago dasma shqiptare ne amerike
Mevlud mbajtur në Bogovinë
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 81697
Po publikoi këtë material që kam inçizuar në Bogovinë(kom. Tetovë/Maqedoni) me 16.07.2010 për hirë te Allahut, dhe shpresoi qe shikuesit te kenë...
valle dyshe dibrane....
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 104275
Dasma Dibrane ne chicago 4.wmv

Views: 24014
dasma dibrane ne chicago dasma shqiptare ne amerike
Dasma Martesa Hochzeit Mia & Arment Hyrje e Nuses.mp4
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1522104
Dasma Jone Martesa Jone me 08.08.2009 Unsere Hochzeit
DASMA E FATONIT & VJOLLCËS - Çast unik! HD
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 223420
Dasma e Fatonit & Vjollcës DASËM SHQIPËTARE - ALBANIAN WEDDING 20-07-2012 Ladorishtë - Strugë
Ardit & Nazmije Wedding Dasma Top Studio Production

Views: 445397
Ardit & Nazmije Wedding Dasma Inçizim nga Top Studio Production Struge Kontakt +389-70-684-691 http://facebook.com/topstudio
Ad sbardhi duke kercy ne dasem me Jotin
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 41128
AD SYBARDHI NE DURRES NGA HAXHI SYLJA
KENGE DIBRANE. festivli folklorik ghirokaster 1983 fiknete hoxha.valle dritash per fitore
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 22230
festivli folklorik ghirokaster 1983 fiknete hoxha.valle dritash per fitore kenge dibrene
dasma-dibrane anila4
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 21232
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2694218
Madrit & Ajshe Kurtishi's Wedding Valle- Bride & Groom with Bridesmaids & Ushers. July 5th, 2009
Dasma Dibrane 2011 " Sofra Dibrane Pjesa 1"
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 47279
Evzi Kaja XIU & Grupi EXTRA
Dasma Shqiptare...i ka dhe keto
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1002669
Albanian Wedding of the Year (2009).
Dasma e Dritanit me Alden, Shkoder 2009
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 562727
Martesa e Dritanit me Alden ( marrja e nuses)
Haxhi Maqellara - Malli per Dibren Time
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 116872
Kenge nga solisti dibran Haxhi Maqellara kushtuar qytetit te Dibres se Madhe. Montazha dhe efektet realizohen nga Niku Production. Do te mbetesh e...
dasma e lavdimit 04
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 112305
Dasma e Arianit me Marigonen 2011
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 554172
Dasma e Arianit me Marigonen 16.07.2011
Dasem ne Lapardha 2001
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 174964
Dasem tipike fshati shqiptar - ardhja e nuses.
Dasma Shqiptare Zvicerr 24.04.2011 - Elonid & Amira - Part 2 - Albanische Hochzeit - Ay Video®
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2381167
produced by http://www.ay-video.de
Dasma e Indritit me Fatjonen Hyrja e nuses - 13 / 6 / 2009

Views: 240943
Filmimet Televizive Studio Albania
Shqiptaret ne Zvicer 4.mp4
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 77735
nga nje Atdhe ne tjetrin
Dasma e Lulit me Marselen. dt .21 / 6 / 2008 - Pjesa 2

Views: 386609
Studio Albania
Dasma Dibrane 2011 Pjesa 4
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 50833
Evzi Kaja Xiu & Grupi EXTRA

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website