Videos


gezim nika & sinan vllasaliu- new york
Views: 140407
Added:
Runtime: 3:36
Comments: 14

Tags for this video:Find more videos in the: "22"
Uploaded by:
See more videos uploaded by


Comments:

Author Bjordigjyzeli Gjyzeli ( ago)
Te mrekullushem te dy

Author Sami Neza ( ago)
Ju kendofte Zemra

Author TV - Kenga Popullore Qytetare ( ago)
O more sinan, mos me shit ketu demogagji, se veq joshje te simpatizuesve te
tu e ke 

Author TV - Kenga Popullore Qytetare ( ago)
Televizionet shqiptare fare pak e hiq nuk jan duke kontribue ne ruajtjen e
kenges se mirefillt shqipe

Author TV - Kenga Popullore Qytetare ( ago)
O prite sinan prite kange turke po knon a, 

Author TV - Kenga Popullore Qytetare ( ago)
Kesaj nuk mundesh me i thane muzike, veq shurme dhe potere, live hiq mire
nuk po kendojkan, o bre e kam dite qe shume pake ka kengetar qe kendojn
mire, po keto studitot e incizimeve te sotshme po jau ndreqin zanin sa qe
veq pak me mujt me kendue ki me dal prej studios si kengetar

Author Dharambir Athwal ( ago)
kalle sinan kalle, pershendetje nga India :D 

Author fatos mulla ( ago)
jam dakort me zotin scenaj ta heqi ate flamur pe koti nuk je ne okb por ne
feste edhe shqiptaret e kosoves e dine mire se ky flamur eshte fallco

Author sejad cenaj (1508 years ago)
hiqe at flamur o gzim se na kurite

Author Fadil Kusuri ( ago)
Hiqeni at mut flamur se na bet me marre keni Flamurin Kombetar o djema
Rrespekt per Sinanin

Author Hatip Kazani ( ago)
Debal garden qenka :) 

Author Egzon Hoxha ( ago)
hajde bilbili jone tropojan 

Author Agim Aliovski ( ago)
the best gezim nika and sinan vllasaliu no coment for you

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website