Videos


gezim nika & sinan vllasaliu- new yorkRating Rating Rating Rating Rating 
Views: 112,347
Added: 4 years
Runtime: 3:36
Comments: 17

Tags for this video:  Find more videos in the: "People"
Uploaded by: Klaudio Rroku
See more videos uploaded by Klaudio Rroku


Related Videos:

Gezim Nika & Fatmira Brexhani..live te BELALIZA
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 104241
https://www.facebook.com/RESTORANTBELALIZA
Aurela Gace & Gezim Nika
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 323339
Gezim Nika & Zek Nokshiqi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 60791
07/28/07
GEZIM NIKA - KU RRJEDH DRINI
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 88482
MUZIKA FOLKLORIKE
Gezim Nika Fatmira
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 66210
Rifat Kida dhe Gezim Nika , kenga e flamurit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 27087
kenga e flamurit rifat kida gezim nika
Gezim Nika
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 20561
FATMIRE BRECANI DHE GZIM NIKA - HAJT BRE NANE MI QITE MENT
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 134287
MUZIKA POPULLORE - FOLKLORIKE
Sinan Vllasaliu LIVE NYC 2011
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 479893
United Albanians bring you Sinan Vllasaliu with music by Robert Berisha. This clip is sponsored by METI Studios. Please don't forget to visit...
Sinan Vllasaliu ne Nju Jork - Viti i Ri 2009
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 9887
Sinan Vllasaliu Ft Eli Fara - Dasma e madhe ( Official Video )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 62026
Sinan Vllasaliu Ft Eli Fara - Dasma e madhe ( Official Video ) https://www.facebook.com/SinanVllasaliu1
Gezim Nika - Shqiperi O Nena Ime - NEW 2012 - BACC
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 53424
ANITA BITRI - I'TS NOT HOLLYWOOD Part 3
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 73674
✮ ✮ ✮ ✮ ✮ ©2003 TOP CHANNEL TV & http://gentballta.com
ZEF BEKA LIVE TE BELALIZA ''KOSOV TRIMJA'
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 85867
DASMA RRUZHDI BILLES....KALLE KUKSI KALLE,,,,
Sinan Vllasaliu në Kanada - organizator Flare Entertainment
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7964
Kronikë e koncertit te Sinan Vllasaliut ne Mississauga. Organizator Flare Entertainment PASQYRA SHQIPTARE, Toronto, Canada Producent ILIR LENA
GËZIM NIKA - I'TS NOT HOLLYWOOD Part 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 36894
✮ ✮ ✮ ✮ ✮ ©2003 TOP CHANNEL TV & http://gentballta.com
Sinani Vllasaliu Live NYC 11/19/10
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 46689
United Albanians bring you Sinan Vllasaliu live. This is a Quick upload. NON EDITED.
MERITA HALILI - I'TS NOT HOLLYWOOD Part 1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 30015
✮ ✮ ✮ ✮ ✮ ©2003 TOP CHANNEL TV & Sony Music Entertainment http://gentballta.com
Funerali Enver Hoxha - Piazza Skanderbeg (Tirana) 15 Aprile 1985
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 38416
15.04.1985 - Tirana, in Piazza Skanderbeg si svolgono i funerali di stato di Enver Hoxha, Primo Segretario del Partito del Lavoro d'Albania -...
Sinan Vllasaliu 100% LIVE - Are You United?
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 109489
United Albanians bring you Sinan Vllasaliu exclusively in NYC. Music By Robert Berisha. Video sponsored by METI Studios. Please don't forget to...
Valle Lumjane (KUKESI)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 42841
http://www.facebook.com/KU2212A#!/KU2212A
Vesa Luma & Endri e Stefi - Xhamadani Vija - Vija, Shqiperi oj nena ime.
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1164538
Gjyste Vulaj - Kolazh Live 2011 - TV Blue Sky
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3208279
Beni "Subscribe" qe te abonoheni ne Blue Sky Music TV. www.blueskymusic.tv Web site zyrtar i TV Blue Sky www.facebook.com/tvbluesky Faqja zyrtare...
Nikolle Nikprelaj & Marie Ljajqaj- Amerika
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 49902
Enver Hoxha - Shqiperia e Enver Hoxhes
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 99598

Comments:

Author sejad cenaj (1 year)
hiqe at flamur o gzim se na kurite

Author Cerkin Shaqiri (1 year)
Televizionet shqiptare fare pak e hiq nuk jan duke kontribue ne ruajtjen e
kenges se mirefillt shqipe

Author Fadil Kusuri (2 years)
Hiqeni at mut flamur se na bet me marre keni Flamurin Kombetar o djema
Rrespekt per Sinanin

Author Cerkin Shaqiri (1 year)
O more sinan, mos me shit ketu demogagji, se veq joshje te simpatizuesve te
tu e ke

Author Neraberisha (3 years)
Kan pe shoh nket video :) zot o zot!!!!

Author MrMarkoUK (3 years)
Hajde u lumt goja, djelt ma te mire te SHqiptarise jeni ju dy, bravo Sinan
bravo Gezim.

Author Cerkin Shaqiri (1 year)
Kesaj nuk mundesh me i thane muzike, veq shurme dhe potere, live hiq mire
nuk po kendojkan, o bre e kam dite qe shume pake ka kengetar qe kendojn
mire, po keto studitot e incizimeve te sotshme po jau ndreqin zanin sa qe
veq pak me mujt me kendue ki me dal prej studios si kengetar

Author Cerkin Shaqiri (1 year)
O prite sinan prite kange turke po knon a,

Author Dharambir Athwal (1 year)
kalle sinan kalle, pershendetje nga India :D

Author aBelushi (3 years)
GEZIMI DHE SINANI - KJO ESHTE MUZIK SHQIPTARE 03-08-2011

Author fatos mulla (1 year)
jam dakort me zotin scenaj ta heqi ate flamur pe koti nuk je ne okb por ne
feste edhe shqiptaret e kosoves e dine mire se ky flamur eshte fallco

Author dinines2013 (1 year)
Haaaa pirrolla ju kofte breeeee Kalle kalle shqiptare Zemra mal po me bahet
njani shqiponjen tjetri kosovën Hajde Hajde ishalla saher bashke

Author Egzon Hoxha (2 years)
hajde bilbili jone tropojan

Author Hatip Kazani (2 years)
Debal garden qenka :)

Author Agim Aliovski (4 years)
the best gezim nika and sinan vllasaliu no coment for you

Author Sami Neza (8 months)
Ju kendofte Zemra

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website